Kaip laimėti karą?

Izraelis šiandien, Klausimai ir atsakymai, Platinimas

Klausimas. Kodėl Izraelis, būdamas pranašesnis ginklais, pralaimi karus?
Atsakymas. Šiandien viskam vadovauja ne vyriausybė ir valstybė, o viešoji nuomonė: viešoji nuomonė ne tik valstybėje, bet ir pasaulinė, kuri egzistuoja aplink valstybes.
Taigi, nesvarbu, kas turi geležinį kupolą, karą laimės tas, kas gali valdyti viešąją, visuomenės nuomonę savo valstybėje ir užsienyje.
Kad sukurtume tinkamą pasaulio visuomenės nuomonę, mums reikia pateisinti savo veiksmus. O pateisinti savo veiksmus galime, tik papasakodami visam pasauliui, kodėl siekiame gyventi Izraelyje, kodėl esame reikalingi, kodėl gyvendami būtent Izraelyje, nešame naudą visam pasauliui.
Mes turime tai padaryti, vadinasi, privalome papasakoti, kas mes tokie, kokia mūsų funkcija Žemėje, ir kaip, kovodami už savo nepriklausomybę, ruošiamės padėti visam pasauliui, t. y. atvesti jį į ištaisytą būseną.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>