Ne gudragalvis mokosi

Dvasinis darbas, Grupė, Kabalos mokymasis

Kongresas Los Andžele, 4-oji pamoka
Kabalos knygų skaitymo metu mes galime pritraukti aukštesnę Šviesą, grąžinančią prie šaltinio. Todėl svarbu kiekvieną pamokos sekundę saugoti teisingą ketinimą atsimenant, ką noriu gauti iš kiekvieno perskaityto žodžio.
Gali būti, kad iš viso nesuprantu nei šių žodžių, nei pačios temos. Atėjau į pamoką ir išgirdau, kad reikia atsiversti kažkokią knygą. Atsiverčiu ją, skaitau ir nieko nesuprantu, juk ten parašyti man visiškai nauji dalykai. Tačiau tai nesvarbu, aš galvoju tik apie savo ketinimą: apie tai, ko noriu pasiekti sėdėdamas ir mokydamasis.
„Mokyme apie dešimt sfirot“, 155 paragrafe, Baal Sulamas rašo, kad kabalistai skirdavo savo knygas netgi žmonėms, kurie kol kas nėra pasiekę dvasinių pakopų ir nesupranta, apie ką jose rašoma. Tačiau būtent dėl to, kad skaito nesuprantamus tekstus, ir ne tam, kad suprastų, o tam, kad iš jų gautų Šviesos, jie tobulėja.
Pasakyta: „Ne gudragalvis mokosi“. Pamokos metu svarbu apsispręsti, kad ne žinių siekiu. „Sužinoti“ – reiškia susivienyti, pakilti į tam tikrą pakopą, o „Mokyme apie dešimt sfirot“ kalbama apie tokias aukščiausias pakopas, kurias aš dar negreit pažinsiu.
Bet aš reikalauju prie šaltinio grąžinančios Šviesos, Aukštesniosios jėgos, kuri paveiktų mane ir ištaisytų, pakylėtų, išvalytų. Aš prašau, kad ji atskirtų manyje norus, kuriuos galima ištaisyti, nuo tų, kurių negalima, kad man būtų aišku, su kuriais dirbti.
Juk yra tokių minčių ir norų, kuriuos man verta atskirti ir neliesti. Kitus, atvirkščiai, reikia žadinti ir atskleisti, panaudojant juos ryšio su grupe ir Kūrėju mezgimui.
Man taip pat reikia sužinoti, kuo galiu padėti grupei: ne savo norams, o draugų norams. Todėl kreipiuosi į Kūrėją ir prašau jėgos būtent šiems norams, kad praleisčiau į grupę Šviesą, grąžinančią prie šaltinio .

Iš 2014 m. lapkričio 1 d. 4-os kongreso Los Andžele pamokos

Daugiau šia tema skaitykite:

Kabalistų kalba: su ja sunku, be jos neįmanoma

Pokalbis su kurčiu…

Iš kurių knygų gauname daugiau Šviesos?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>