Puodelis kavos, apnuodytas neapykanta

Auklėjimas, vaikai, Sveikata

Klausimas. Kartą man nutiko taip: užsisakiau kavinėje puodelį kavos, tačiau pardavėja su tokia neapykanta, taip nenoriai ruošė ir padavė man šią kavą, kad nesugebėjau jos išgerti, tarsi prieš mane būtų puodelis nuodų.
Kas atsitiko? Su džiaugsmu būčiau sumokėjęs už ją ir išgėręs, bet ji taip paniekinamai elgėsi su manimi, kad supratau, jog nieko negaliu priimti iš jos rankų, tartum tai būtų nuodai.
Atsakymas. Jei tik žinotume, kad būtent čia slypi visų mūsų nelaimių ir problemų šaltinis. Mes neva duodame vienas kitam, teikiame paslaugas, uždirbame vieni iš kitų, parduodame ir perkame, bet drauge perduodame kits kitam ir neigiamą energiją.
Norime vienas kitą išnaudoti, pastebime kits kitą tik kuomet reikia. Kaip ta pardavėja, kuri pasirengusi atnešti tau puodelį kavos tik dėl to, kad neturi kito pasirinkimo.
Ji jaučiasi prikaustyta prie prekystalio it kalėjimo grandinėmis, pasmerkta pateikti kavą visiems prašantiems. Ji stipriai nekenčia ir tos kavos, ir visų lankytojų. Mes perduodame šią neapykantą vieni kitiems ir todėl visi kenčiame.
Jeigu mokėtume su džiaugsmu tarnauti kits kitam, taptume pačiais laimingiausiais žmonėmis pasaulyje. Tačiau, kad tai įvyktų, visiems būtinas integralus ugdymas.
Mūsų pasaulyje nieko nereikia keisti, išskyrus ketinimą, santykius tarp mūsų. Tada kam nors paduodami puodelį kavos, galime atnešti laimę visiems: ir pardavėjui, ir pirkėjui. Mes išgydytume vieni kitus nuo visų ligų.

Iš 2013 m. spalio 17 d. 242-ojo pokalbio apie naująjį gyvenimą

Daugiau šia tema skaitykite:

Būti kitus pripildančiu šaltiniu

Apie skanų ir sveiką maistą…

„Kiemas“ visai žmonijai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>