„Krizės“ hieroglifą sudaro „pavojaus“ ir „galimybės“ ženklai

Auklėjimas, vaikai, Krizė, globalizacija

Nuomonė. Pagalba kitiems suaktyvina smegenyse zonas, kurios sukelia malonumo pojūtį. Būtent todėl sunkmečiu būtina sutelkti dėmesį į žmonių bendravimą.
Šalis, paskyrusi save Bendrojo vidaus produkto auginimui, visus rodiklius matuoja piniginiais vienetais.
Bet negalima pinigais išmatuoti vaikų sveikatos, džiaugsmo, poezijos, santuokos stiprumo, valdžios sąžiningumo, humoro, švietimo, išminties ir meilės. Valstybės BVP matuoja viską, bet ne tuos aspektus, dėl kurių verta gyventi.
Teigiami šalies pokyčiai turi būti matuojami ne ginklų gamybos ir kalėjimų statybos augimu, o tikra piliečių gerove. Žmonės laimingi, kai jų užsiėmimai nėra susiję su vartojimu.
Užmegzti ryšį su kitais, būti aktyviems, koncentruotis į esamus įvykius, nuolatos mokytis, bandyti kažką naujo ir atiduoti save kitiems! – štai laimės formulė.
Prireikė visaapimančios finansinės krizės, kad apie šias amžinas vertybes pradėtume viešai diskutuoti.
Komentaras. Būtent kančios verčia mus atkreipti dėmesį į kitus, nors, rodos, nuo kančių žmogus turėtų užsisklęsti savyje. Kita vertus, „panašus gydomas panašiu“ ir tik kenčiantis gali atjausti kitus. Todėl plintanti krizė privers mus atkreipti dėmesį į aplinkinius ir taip pasiekti laimę.
Tiesa, tam prireiks labai didelių kančių! O kabala siūlo lengvą kelią – kartu, greitai ir dainuojant pasiekti laimę. Štai ir pasirink! Ne veltui kinų hieroglifas „Krizė“ susideda iš dviejų ženklų: „Pavojus“ ir „Galimybė“.

Daugiau šia tema skaitykite:

Visos nelaimės iš karto

Ką reiškia gerovė?

„Kiemas“ visai žmonijai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>