Geri veiksmai būna tik po blogų poelgių

Auklėjimas, vaikai

Tyrimas. Kada žmonės mano esantys geri, tada jie daro blogus dalykus. Dorybė ir nuolaidžiavimas savo silpnybėms eina kartu.
Pirkėjai su savo krepšiais perka daugiau produktų negu tie, kurie naudojasi parduotuvių krepšeliais – tai tendencija palepinti save už dorybę (nenaudoti nemokamų parduotuvės krepšių).
Didelio namo gyventojai gavo vandens taupymo patarimus ir kassavaitinius pranešimus apie vandens suvartojimą.
Jų vandens vartojimas sumažėjo 6 procentais, tačiau elektros suvartojimas padidėjo tais pačiais 6 procentais. T. y. dorybė pasidengė kitu egoistiniu veiksmu.
Galų gale paaiškėja, kad geriausias būdas priversti žmones daryti gera – leisti jiems jaustis blogiems.
Komentaras. Būtent taip dirba su mumis Gamta (kančių keliu) ir taip ragina elgtis kabala (Šviesos keliu). T. y. kabala skatina suvokti savo egoistinės prigimties niekingumą, tokiu atveju atsiranda galimybė iš šios prigimties išsilaisvinti.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>