Žmogus globaliame pasaulyje

Auklėjimas, vaikai, Krizė, globalizacija

Klausimas. Kas yra „globalus pasaulis“?
Atsakymas. Tai mūsų pasaulis, susaistytas įvairiausiais tarpusavio ryšiais. Mes turime jį tyrinėti, kad persismelktume visuotiniu globalumu, pasijustume to globalumo dalimi, supanašėtume su juo, taptume jo naudingu elementu.
Klausimas. Kam to reikia paprastam žmogui?
Atsakymas. Tam, kad taptume pasaulio dalimi. Be šito tu neatliksi savo paskirties, bet anksčiau ar vėliau griežti gamtos dėsniai atves tave prie to kančių keliu.
Visų pirma, tu turi būti naudingas visuomenei, nes esi jos dalis ir negali nuo jos pabėgti. Pačioje visuomenėje turi viešpatauti visiškas supratimas, kad ji yra integrali ir visi joje absoliučiai priklauso nuo visų. Todėl ji kiekvieną įpareigos dalyvauti integraliajame ugdyme, nes kitu atveju tu iš visuomenės nieko negausi.
O jei tu nenorėsi tame dalyvauti, tada išeik už visuomenės ribų, daryk ką nori, bet tavęs niekas neaptarnaus ir niekas niekuo nepadės. Savo nedalyvavimu tu užklijuoji sau atstumtojo etiketę.

Iš 2015 m. gegužės 13 d. TV programos „Pokalbiai su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Perėjimas į globalų pasaulį

Sujungti vienu tinklu

Naujos globalaus pasaulio taisyklės

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>