Netikrų vertybių propaganda žiniasklaidoje

Auklėjimas, vaikai

Klausimas. Žiniasklaida reklamose labai sėkmingai išnaudoja žmogaus išvaizdą, pritraukdama pirkėjus grožiu. Kodėl egzistuoja toks skirtumas: graži ir atstumianti išvaizda?
Atsakymas. Tai visiškai neteisingas požiūris, didžiulis klaidinimas. Deja, mus specialiai taip auklėja, kad kreiptume dėmesį į žmogaus išorę, o ne į jo vidinį pasaulį.
Jeigu teisingai auklėtume žmogų, tai sulaukęs lytinės brandos jis jau sugebėtų susirasti partnerį ne pagal išorinius veiksnius, o pagal pojūtį, kiek tas ar kitas žmogus jam artims, siekiant tinkamai pratęsti giminę ir sutarti tarpusavyje.
Kadangi visą laiką vaikomės netikrų, falsifikuotų nuostatų, tai susieiname ir išsiskiriame, bet nieko tikro nesurandame. Viskas priklauso tik nuo auklėjimo.
Tai dar kartą rodo, kokias žlugdančias pasekmes gali sukelti masinės informavimo priemonės.
Klausimas. Kodėl žmonės nejaučia, kad tai juos žlugdo?
Atsakymas. Jie jaučia, bet negali nieko padaryti. Juk jie dar nesuvokė, kad blogis tarpsta visose sistemose, jų pačių sukurtose, valdant šio pasaulio stipriausiesiems.
Masės vedamos kaip paklusni banda ir vykdo viską, kad tik pasipelnytų juos valdantieji. O šie, iš tikrųjų, irgi nieko nemoka, tik vaikytis tokių netikrų sėkmių, kaip turtas, valdžia, garbė.
Klausimas. Tai kaip gi surasti tašką, kuriame visa tai galima suvienyti? Ar 90 procentų žmonijos nebūtina suprasti, kad galiausiai privalėsime mylėti ir duoti?
Atsakymas. Jūs dar negalite to rasti, jus dar reikia to išmokyti. Todėl sakau, kad jaunimas turi būti susijęs su vyresniąja karta, t.y. su mokslininkais kabalistais, kurie supranta gyvenimo prasmę, suvokė, yra susiję su ja ir gali atvesti augančią kartą į teisingą tikslą.
Dabar gi jaunimas kaip banda lekia pirmyn, kad patenkintų savo varovus. Jie privalo susivokti ir neiti vedini žiniasklaidos, plaunančios jiems smegenis.
Klausimas. Kaip mes galime padėti vieni kitiems?
Atsakymas. Tik mokydamiesi kabalos, kuri duoda supratimą, kokia yra mūsų prigimtis, kokiomis priemonėmis pasieksime tikslą, dėl kurio ir gyvename, ir t.t.
Mokydamiesi kabalos, pradedame suprasti pasaulio sandarą, nekreipdami dėmesio į tai, kas vyksta aplinkui. Turime studijuoti pasaulio sistemą, jos veikimą ir tada palaipsniui suprasime, kaip pereiti nuo dabartinės tikrovės į tą, kuri turėtų būti.

Iš 2014 m. spalio 8 d. TV programos „Pokalbiai su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Amžinojo gyvenimo paslaptis

Ateitis vienalytėje visuomenėje

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>