Kaip iššifruoti įvykius?

Dvasinis darbas

Klausimas. Kaip teisingai interpretuoti, iššifruoti žmogui nutinkančius įvykius? Ar galima šito išmokti?
Atsakymas. Dėl to žmogui reikia mokytis kabalos. Juk mokydamasis jis studijuoja visą mūsų pasaulio valdymo sistemą, taip pat ir tai, kas vyksta su juo pačiu.
Klausimas. Tarkime, kažkur įvyko žemės drebėjimas, teroristinis išpuolis arba prasidėjo karas. Ar kabalistas žino, kodėl taip atsitiko?
Atsakymas. Kabalistas nežino detalių, jos jo nedomina. Jis tyrinėja ir jaučia bendrą mūsų pasaulio valdymo srovę. Kabalistą domina bendrosios jėgos, stumiančios žmoniją tikslo link, nes visas mūsų pasaulis egzistuoja tam, kad žmonija pasiektų kitą išsivystymo lygį. O kabalistas turi maksimaliai ją ta linkme pastūmėti.
Klausimas. O jeigu pačiam kabalistui kas nors atsitiko, pavyzdžiui, susirgo, ar jis žino kodėl?
Atsakymas. Tam visai nereikia specialaus mokslo! Visa, kas atsitinka, turi maksimaliai nukreipti žmogų jo misijos įgyvendinimo link. Čia nėra nieko sudėtingo.
Jei žmogus tai supranta, pirmiausia ima sveikti. Antra, jis siekia pusiausvyros matydamas, kaip turi valdyti sroves, tekančias į jį ir nuo jo į visą valdymo sistemą. Kabalistą su sistema sieja abipusis ryšys.

Iš 2015 m. rugsėjo 27 d. pamokos rusų kalba

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>