Badas prasideda esant gausai

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Nuomonė. JT užfiksavo stiprų maisto produktų kainų kritimą, bet tai netrukdo daugelio šalių neturtingiems žmonėms badauti, pirkėjai turi mažai pinigų. Kainos mažėja jau seniai. Skurdas ateina visur, neturtingiausiesiems ypač sunku.
Nacionalinių valiutų kursai kris prieš valdžios valią. Tarptautinė maisto prekyba patenka į neregėtą krizę. Maisto kaina mažėja ir visur mažėja jo vartojimas. Mėsos kaina krito aštuoniolika procentų.
Tai rodo, kad maisto racionas tapo kuklesnis, tai natūralu, kai pinigų trūksta daugeliui planetos dirbančių žmonių. Žemos maisto kainos nereiškia, kad maisto produktai mažai kainuoja ir tampa labiau prieinami viso pasaulio žmonėms, kurių pajamos sumažėjo.
Komentaras. Žinoma, viskam atsiras paaiškinimas, ir ne vienas. Bet tikroji priežastis, kodėl visa tai vyksta, yra žmonijos vystymosi vėlavimas – mes privalome atitikti bendrą valdymo schemą: jeigu žmonija mato save priklausomą visais savo raiškos aspektais (politiniais, ekonominiais, kultūriniais ir pan.), bet ši priklausomybė pasireiškia iš išorės, priverstinai, o mes šios tarpusavio priklausomybės neatitinkame, tai, neatitikdami priklausomybės, kurią atskleidžia gamta, jausime krizę.
Be to, kadangi mūsų tarpusavio priklausomybė nuolat stiprės, patirsime vis didesnių problemų, įskaitant karus.

Daugiau šia tema skaitykite:

Beprotiškas požiūris į maistą

Gresia maisto produktų gamybos deficitas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>