LSD slėnis

Krizė, globalizacija

Komentaras. Naujausi sociologiniai tyrimai Silikoniniame slėnyje – aukštųjų technologijų srityje – rodo, kad dauguma jų darbuotojų vartoja haliucinogeną LSD.
Tai jiems neva padeda nuslopinti migreną, depresiją, ilgą laiką atlikinėti vienodus veiksmus arba kūrybiškiau mąstyti.
Atsakymas. Esmė ta, kad jų darbas labai monotoniškas. Nėra jokių ypatingų naujovių. Yra technologinių proveržių, bet ne idėjinių. Dėl to žmonėms labai sunku.
Klausimas. Ar yra išeitis iš šitos situacijos? Ar galės jie toliau taip gyventi?
Atsakymas. Ne, mes pradedame įsijausti į perpildytos rinkos būseną. Žmonės, kurie užsiima visokiomis technologijomis, staiga pajus, kad jų tai nebedomina.
Pavyzdžiui, filme ,,Forestas Gampas‘‘ pagrindinis veikėjas ilgai bėga, kol staiga sustoja ir pareiškia: „viskas‘‘. Už jo minia žmonių, kurie sutinka bėgti toliau, o jis daugiau negali.
Taip ir žmonija bėga, kol suveikia kažkoks vidinis jungtukas, ir viskas! Ji negali daugiau bėgti dėl to paties tikslo.
Manau, kad visa tai praeis. Interneto liks tik maža dalis, reikalinga žmonėms normaliam tarpusavio ryšiui. Tuomet šitas „silikoninis centras“, kad ir eis į priekį, bet jau kitu rakursu. Jis pradės kurti idėjas teisingam ryšiui tarp žmonių!
Aukštųjų technologijų darbuotojai, teisingai organizuodami ryšį tarpusavyje, pradės internetinėje erdvėje kurti santykius, analogiškus aukštesniojo pasaulio valdymui. Tuomet pradėsime kilti ir pateksime į aukštesniojo valdymo sistemą, kurdami elektronines naujoves.
Aukštesniojo valdymo sistema labai paprasta. Ji tarp mūsų visų vienu metu kuria absoliutų tarpusavio ryšį. O šios sistemos pagrindas bus absoliuti meilė.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>