Išeiti iš kūno rėmų

Kūnas ir siela, Realybės suvokimas

Klausimas. Jūs – kabalistas, o aš – ne. Kuo jūsų lygmuo skiriasi nuo manojo?
Atsakymas. Esmė ta, kad studijuojantis kabalą žmogus pradeda atskleisti naujas pasaulio jautimo galimybes, bet ne savyje, o savo išorėje!
Paprastai jaučiame tai, kas įeina į mus ir apdirbama mūsų juslėmis ir protu. Šį jau paruoštą vidinį paveikslą mes ir jaučiame. Toks pasaulio pažinimo mūsų jutimo organais metodas, ir mes gyvename neįsivaizduodami kitokio pasaulio.
Iš tikrųjų, jis visiškai kitoks. Bet mes negalime išeiti iš savo kūno rėmų, kad pajaustume tikrąją realybę. O kabala leidžia tai atlikti, nes tinkamai sąveikaudamas su kitais tarp savęs ir kitų kuri visiškai naują jutimo organą. Todėl ši metodika vadinasi „pamilk artimą, kaip save patį“.
Kai megzdamas ryšį su kitais, išeini iš savęs ir gauni galimybę jausti ne savyje. Štai tada išvysi pasaulį amžiną ir tobulą, o ne piešiamą tavo savybių.
Mes turime pakilti į šį lygį ir gyventi jame, juk tai kitas mūsų raidos etapas, bet ne žemiškos, kurią jau baigėme, o dvasinės.

Daugiau šia tema skaitykite:

Gyvenimas akvariume

Realybės suvokimas: kūnas ir siela

Visas pasaulis – manyje

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>