Pasaulis stato tvoras

Krizė, globalizacija

Komentaras. Tuo metu, kai „kosminiai laivai skrodžia Visatos erdves“, pasaulis stato tvoras.
Pavyzdžiui, Donaldas Trampas, siekiantis tapti JAV prezidentu, žada: „Pastatysiu 1600 kilometrų ilgio ir 10-12 metrų aukščio tvorą tarp mūsų ir Meksikos“.
Ispanijos teritorijos, esančios Maroke, atsiriboja nuo jo tvoromis. Graikija pastatė ir toliau stato tvoras Turkijos pasienyje. Vengrija atsitveria spygliuota viela, kad į jos teritoriją neįžengtų migrantai. Ukraina bandė apsitverti tvora nuo Rusijos. Izraelis, kaip žinome, stato tvorą visu šalies perimetru.
Atsakymas. Tai labai įdomi tendencija! XX a. pabaigoje apie tai niekas net negalvojo. Atėjo XXI a., žymus tuo, kad savo pasieniuose renčiame didžiąsias Kinijos sienas. Visi atsiriboja vienas nuo kito!
Žmonės perka ginklus, užsidaro, įsistato šarvuotas duris, į langus montuoja neperšaunamus stiklus!
Tai natūrali egoizmo reakcija į jo paties vystymąsi. Pasiekėme tokią būseną, kai egoizmas save jaučia kaip visiškai individualų. Jis nori jaustis saugus, aprūpintas, gebantis apsiginti ir išsigelbėti nuo bet kokių išorinių grėsmių.
Klausimas. Ar tvorų tarp valstybių statymas taip pat egoizmo siekis atsiriboti?
Atsakymas. Žinoma. „Noriu būti savo valstybės šeimininkas!“.
Prieš keletą metų kilo ribų trynimo banga, trumpam ribos tarsi išnyko, o dabar – sugrįžo! Ir dar tokios, kurių nepereisi ir neperšoksi!
Klausimas. Ar manote, kad valstybių viduje rasis visokių grafysčių? Ar tokio padalijimo nebebus?
Atsakymas. Padalijimų bus, nes pasaulyje pastebima daugybės valstybių kūrimosi tendencija. Šiuo metu planetoje šalių yra daugiau, nei prieš 100 metų.
Ši tendencija – labai įdomi. Ji turi parodyti pasauliui, kad iš vienos pusės įsigali kraštutinis individualizmas, o iš kitos – gamta mus purtys ir vers vienytis, nes tai – bendra kryptis. Turime iš tikrųjų tapti mažu kaimu ir visi kartu nuolat judėti socialinio, pilietinio žmonių bendrabūvio link!
Ir taps aišku, kad šitą padaryti galime, tik perauklėdami žmones. Mes – egoistai, mūsų tarpusavio atskirtis yra bendros sielos sudužimo į atskiras dalis pasekmė! Nepaisydami to, kiekvieną dalį mes vis tvirčiau uždarome į kokoną.
O Gamta – priešingai – muša mus, kad susivienytume ir suartėtume! Ši Gamtos tendencija spaus mus, kad susijungtume į vieną bendrą sielą. Bet mes savo ruožtu iš visų jėgų tam priešinsimės, tai sukels didžiules kančias ir siaubingas sąlygas!
Apsitverdami tvoromis suvoksime savo egoizmo, privertusio taip padaryti, menkumą, kraštutinumą, baigtinumą, ir tas suvokimas privers mus jį sunaikinti.
Tuomet žmonės pamatys ir sužinos, kad tik kabalos mokslas – vienijimosi mokslas, gali juos išgelbėti ir sustabdyti tolesnes kančias.

Iš 2016 m. kovo 3 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Ateities pasaulio žemėapis – be sienų

Susivienyti, nepaisant visų skirtumų

Gamtos ir egoizmo kaprizai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>