Nutukimas nenugalimas

Krizė, globalizacija, Sveikata

Klausimas. Per paskutiniuosius 40 metų kenčiančių nuo nutukimo žmonių skaičius pasaulyje išaugo nuo 105 milijonų iki 640 milijonų! Praktiškai šešis kartus!
Sakoma, kad iki 2025 metų kas penktas žmogus kentės nuo nutukimo. Vieni tai aiškina pinigų stygiumi sveikam maistui, kiti sako priešingai, kad pradėjome gauti daugiau, daugiau ir valgome. Ar galima kaip nors paaiškinti šį procesą?
Atsakymas. Tai priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo. Nedaugelis šiandien dirba fiziškai. Be to, svoriui įtaką daro mūsų mityba. Juk riebalai – tai pats lengviausias priedas maistui, pati patikimiausia gerinanti skonį priemonė.
Nemanau, kad čia įvyks kokia nors ypatinga revoliucija.
Tik tada, kai visuomenė ims pamažu įsisąmoninti kūrinijos tikslą ir jai bus neįtikėtinai įdomu pasiekti gyvenimo prasmę, išeiti į kitą egzistavimo lygmenį, idant nutrauktų ryšį tarp gyvenimo ir mirties ir tarp gyvenimo ir mirties rastų išėjimo į kitą išmatavimą tašką tik tada. kai žmonės supras, turį tokią galimybę, pasikeis jų požiūris į maistą ir į gyvenimo būdą. Žmonija praras skonį valgydama tam tikras maisto rūšis.
Be to, kai žmonės rimtai studijuos aukštesnės būsenos suvokimo metodiką, kaip išeiti į kitą pasaulį, tai žemiškame gyvenime įgis didesnę pusiausvyrą. Ir todėl išnyks visas iškreiptas, išsigimęs, vienpusis požiūris į maistą ir į visa kita.
Nemanau, kad egzistuos restoranai ir net kavinės tokie, kokie jie dabar. Tai nebebus laisvalaikio praleidimo vietos.
Žinoma, liks tarpusavio vaišės, maistas, bet tai bus paprastas, geras, įprastas maistas.

Iš 2016 m. balandžio 3 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>