Išsigelbėjimas – vegetarystė

Sveikata

Komentaras. Oksfordo universiteto mokslininkai paskaičiavo, kokią naudą atneštų žmonių vegetarizmas. Remiantis jų modeliais, jeigu pasaulio gyventojai sutiks tapti vegetarais, bus išgelbėta apie aštuonis milijonus gyvybių. Be to, jie mini ir daugybę kitų pliusų: bus išsaugoti medžiai, miškai, gamta ir t. t.
Atsakymas. Tai, žinoma, fantastika. Keliavau po visą pasaulį ir nesvarbu, kur gyvenau, žmonės valgo viską: nuo jūros gėrybių, gyvačių, varlių, šunų iki naminių gyvulių, paukščių, žvėrių.
Mėsos vartojimo iš žmonijos gyvenimo nepašalinsi. Tai ne tik įprotis ar senovinė nuostata – žmogus su tuo gimė, su tuo gyvena, ir dar reikia įrodyti, kad be šito galės egzistuoti. Niekas jam nepakeis mėsos.
Žmogus – tai gyvūnas. Ne žolėdis, o visavalgis! Ir tai nėra nei blogai, nei gerai – taip nustatyta gamtos ir nėra laikoma naikinimu.
Jeigu nebevartosime gyvulinės kilmės produktų, tada teks atsisakyti ir tai, kas iš jų: kiaušinių, riebalų, baltymų, angliavandenių, teks nesinaudoti odos gaminiais ir t. t.
Tada pereisime prie augalinio maisto. Ir kuo remdamiesi jį vartosime, juk augalai irgi jaučia? Jaučia net akmuo! Jau nekalbant apie augalinį lygmenį. Todėl teks atsisakyti ir jo. Ir prie ko prieisime?
Atvirai kalbant, neturime pakankamai įrodymų, kad be tinkamo, normalaus įvairiapusio maisto, gaunamo iš gamtos, išgyvensime. Žmonija neišgyvens, ji turi vartoti viską.
Pasaulis sukurtas tam, kad žmogus naudotų viską, kas yra apačioje, po juo. Jis pakilo į piramidės viršų ir ji visa skirta jam, kad tinkamai maitintųsi ir materialiai, ir dvasiškai.
Visas pasaulis sukurtas tam, kad pateisintume būtent tokį jo egzistavimą, o ne jį perdarytume.

Iš 2016 m.kovo 28 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Meilė gyvūnams ir meilė žmonėms

Ar galima valgyti kiaulieną?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>