Žmogus – minčių ir jausmų sistema

Realybės suvokimas

Klausimas. Jei Kūrėjas nėra asmenybė, o gamtos dėsnių sistema, tai nesuprantu, kaip galima mylėti sistemą? Anksčiau Juo tikėjau ir maniau, kad kreipiuosi Jį. O dabar išeitų, kad reikia tiesiog integruotis į sistemą ir viskas?
Atsakymas. Ką nors mylėdami, juk mylite tam tikrų požiūrių, minčių, jausmų, klausimų ir atsakymų sistemą? Vis tiek sąveikaujate su tam tikra sistema, kurią atspindi kiekvienas žmogus: mylimas ar nekenčiamas.
Žmonės – tai tos pačios mašinos, kurios turi protą ir jausmus, smegenis ir širdį, ir jie tam tikru būdu sąveikauja tarpusavyje. Kartais pykstu ant savo kompiuterio, tarsi jis būtų įdvasinta būtybė: sąveikauju su jo sistema, o jis veikia mano sistemą. Nėra jokių problemų kalbėti apie žmogų, kaip apie sistemą.
Žvelgiant iš kabalos pozicijų, viso labo esame noras – jėga, kuri pritraukia prie savęs malonius, apibrėžtas kaip reikalingas, būtinas savybes, pripildymus ir priešingai, atstumia, išstumia iš savęs tai, kas nemalonu, nereikalinga, kenksminga. Kitaip tariant, tai jėgų sistema, kurios veikia mumyse.
Nagrinėdami temą „Tikrovės suvokimas“ mokėmės, kad visi mūsų jausmai priima tam tikrus signalus, kuriuos savyje lyginame su gerais ar blogais. Pavyzdžiui, nosyje auga maži plaukeliai, kurie pagauna įvairiausius kvapus ir per uoslės organus mėgaujuosi šiais kvapais.
Ką tai reiškia? Tam tikras dažnis veikia mano uoslę, elektros signalas patenka į smegenis ir ten jau nulemia man poveikio laipsnį ir jo kokybę pagal įvairius parametrus: malonus, nemalonus ir t.t.
Todėl visąlaik kalbame apie sistemą. Suprantu, kad jums norisi kalbėtis apie jausmus, bet bus tiksliau, jei viską sudėliosime pagal bangas, jėgas, kaip tai priimta kabaloje.
Klausimas. O ką siūlo kabala? Pakilti aukščiau šios sistemos?
Atsakymas. Ne. Valdyti ją. Gyvename šioje sistemoje ir negalime iš jos išeiti. Turime išmokti tinkamai valdyti, kontroliuoti. Tada visas pasaulis – tavo.
Komentaras. Bet juk kabalistas turi tokius pačius jutimo organus, kaip ir kiti žmonės.
Atsakymas. Išnaudodamas šias jusles jis ima judėti aukščiausiojo tikslo link. Jis supranta, kaip naudotis visais savo jausmais, kad juos atvestų į tokią harmoningą vidinę būseną, kur atsiskleidžia Kūrėjas. Negana to, jis turi kontroliuoti savo jausmus, kad rastų nukreiptus į jį norus, Kūrėjo tuštumas ir jas pripildytų.
Klausimas. Mums trūksta receptorių, kad tai pajaustume?
Atsakymas. Mums trūksta vidinės raidos. Juk viskas egzistuoja manyje: visi pasauliai, žmonės, įskaitant Kūrėją, kuris juntamas kaip aukščiausias malonumas.

Iš 2016 m. sausio 31 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Neribota prieiga prie Kūrėjo kompiuterio

Kaip įsiskverbti į visatos kompiuterį

Smegenys – modemas

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>