Kosmonautikos diena

Realybės suvokimas

Komentaras. Prieš 55 metus, 1961 metų balandžio 12 dieną, iš Baikonuro pakilo erdvėlaivis. Jurijus Gagarinas tarė: „Važiuojam!“ – ir prasidėjo kosmonautikos era. Žmonija su nostalgija prisimena šį laikmetį.
Atsakymas. Žmonės nesąmoningai jaučia stiprią trauką atsiplėšti nuo Žemės. Tai tarsi gimimas, išėjimas į tolesnį pasaulį.
Tai todėl, kad mumyse yra taškas širdyje, kuris traukia mus į Aukštesnįjį pasaulį, o ne tiesiog nuo vieno negyvo dangaus kūno perskristi į kitą, pavyzdžiui, į mėnulį. Mes jau supratome, kad nieko įdomaus ten nėra ir neverta to laukti.
Jei ten ir rasi primityvią gyvybę, tai viso labo tebus kokios nors bakterijos. Iš esmės, išskyrus Žemę, biologinės gyvybės niekur nėra.
Stiprus žmonijos troškimas ištrūkti iš šio pasaulio į Aukštesnįjį pasaulį aiškinamas tuo, kad šis pasaulis nesąmoningai mums visiems atrodo lyg kalėjimas, kamera, kurioje kalime ir esame pasmerkti kalėti. Čia kali, čia ir numirsi!
Praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje, kai pirmasis žmogus pakilo į kosmosą, visus apėmė visuotinis džiaugsmas, nes atrodė, kad bus proveržis ir mes galėsime išskristi iš Žemės ne tik į kitus kosminius kūnus, o iš šio pasaulio į kitus pasaulius! Atsivers naujos sienos, toliai! Juk kitas pasaulis – vadinasi, nauja ir visa kita: kitas gyvenimas, atgimimas!
Ir dabar mums tikrai reikia peršokti į kitą pasaulį. Šis šuolis užprogramuotas gamtoje, jis laukia mūsų kaip užduotis. Turime įeiti į savo vidų kaip į erdvėlaivį ir savo ypatingoje kapsulėje, vadinamoje „tašku širdyje“, atlikti šią kelionę.
Tai mes turime ir galime padaryti žmonėms susivienijus, siekiant susivienijimo. Manau, kad šią svajonę mums reikia įžiebti! Pasistenkime!

Iš 2016 m. balandžio 12 d. TV laidos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>