Vienalytės santuokos

Auklėjimas, vaikai, Vyras ir moteris

Komentaras. Italijos Senatas pritarė įstatymo projektui, legalizuojančiam tos pačios bei skirtingų lyčių porų civilines partnerystes.
Tačiau įvaikinti biologinius partnerių vaikus tos pačios lyties poroms draudžiama, nes Italijoje tai gali sukelti surogatinės motinystės skatinimą.
Atsakymas. Tiesa ta, kad dabar pasaulis išgyvena rimtą kulminacinį perversmą, jis keičia mūsų gyvenimo būdą ir smarkiai skiriasi nuo to, koks jis buvo dvidešimtojo amžiaus viduryje.
Po Antrojo pasaulinio karo prasidėjo netvarka: doleris buvo atsietas nuo aukso, suklestėjo civilinės ir vienalytės santuokos, gyvena kas su kuo nori ir kaip pageidauja, ir t. t. Bet esmė netgi ne tai. Jeigu žmogus ko nors nori ir netrukdo kitiems, tai kyla klausimas, ar galima iš viso ką nors drausti žmonėms?
Tačiau, kai tai tampa taisykle, įstatymu, skatinimu ir netgi primetama, o tiems, kurie su tuo nesutinka, viešai priekaištaujama, tai, be abejonės, pereina visas ribas.
Todėl mūsų vaikai nenori ar bijo apie tai kalbėti arba galvoja kaip visi, kad tai galima, reikalinga, taip ir turi būti, nes visi taip kalba ir daro. Vaikai mokosi, ir todėl jie jau pripranta.
Jeigu visos šios plačiai paplitusios seksualinės praktikos primetamos, tai, be abejonės, pasekmės labai blogos. Visuomenė vis tiek to atsikratys, bet ne taip, kad to nebeliks, – tai buvo visada, mes tai žinome iš senovės Romos, Graikijos ir visų senovės kultūrų.
Komentaras. Tačiau tada to nereklamavo gėjų pasididžiavimo eitynės.
Atsakymas. Būtent! Tai kiekvieno asmeninis reikalas.
Paprastai viskas pasaulyje praeina. Niekas nesako, kad žmogus turi save riboti, jeigu tai nekenkia visuomenei. Aš manau, kad viskas atsistos į savo vietas, mes pasieksime pusiausvyrą. Viskas bus teisingai ir gerai.

Iš 2016 m. vasario 26 d. TV laidos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Žmonės be lyties

Augančio egoizmo pasekmės

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>