UNESCO nepaisė žydų Šventyklos kalno istorijos

Izraelis ir pasaulio tautos, Izraelis šiandien

Pranešimas. Per UNESCO vykdomojo komiteto posėdį buvo priimta rezoliucija, ignoruojanti Šventyklos kalno ir Raudų Sienos ryšį su žydais. Šventyklos kalnas išskirtinai minimas pagal jo arabišką pavadinimą Al-Charam aš-Šarif, arba kaip Al-Aksa mečetė.
Maldų aikštė minima kaip Al-Burako aikštė. Mugrabi pakilimas, vedantis į Al-Aksą, yra jo neatsiejama dalis. Kalbama apie „netikras žydų kapines“, kurias Izraelis palieka musulmonų kapinėse rytuose ir pietuose nuo Al-Akso.
58 UNESCO narių balsai pasidalino taip: 33 – už dokumento priėmimą, 6 – prieš ir 17 – susilaikė. „Prieš“ pasisakė: Estija, Vokietija, Lietuva, Nyderlandai, Didžioji Britanija ir JAV. „Už“: Prancūzija, Ispanija, Slovėnija, Švedija, Rusija ir kitos. UNESCO rezoliucija kviečia Izraelį visiškai išsižadėti sąsajų su Šventyklos kalnu ir Raudų Siena.
Komentaras. Žydų tauta atsirado senovės Babilone, vadovaujant Adomui, kaip atskirų šeimų, klanų ir genčių sąjunga. Juos suvienijo duotas sutikimas tapti viena visuomene, turinčia tikslą susikurti santykius vadovaujantis dėsniu „Pamilk artimą, kaip save“. Tokiuose santykiuose tarp žmonių išryškėja meilės savybė, kuri valdo pasaulį. Ši savybė ir vadinama Kūrėju.
Mes gi dėl mumyse viešpataujančio egoizmo egzistuojame šios meilės savybės viduje tarsi nepralaidžiame savo egoizmo burbule, jame jaučiame mūsų pasaulį. Kabala kviečia mus vienytis, nepaisant mus draskančio egoizmo, perplėšti burbulo plėvelę ir atskleisti sau Aukštesnįjį, amžinąjį ir tobulą, pasaulį.
Žmonija nesąmoningai laukia, kol žydų tauta susijungs, kad parodytų visiems pavyzdį (Šviesą pasaulio tautoms), kaip galima susivienyti integraliame pasaulyje. Kol neįgyvendiname priesako atvesti visą pasaulį į vienybę su Kūrėju, pasaulis mūsų nekenčia. Kuo ilgiau nepriimsime savo misijos, tuo smarkiau gausime patirti vis didesnę pasaulio neapykantą mums.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>