Spręsti Anglijai

Izraelis ir pasaulio tautos, Krizė, globalizacija

Komentaras. birželio 23-oji – reikšminga diena: Anglijoje vyks referendumas dėl jos išstojimo iš Europos Sąjungos.
Didžiosios Britanijos premjeras ministras Džeimsas Kameronas kreipėsi į žydų bendruomenę su prašymu balsuoti už tolesnį šalies buvimą ES, nes, jo žodžiais tariant, ,,mes visais atžvilgiais padedame jums ir raginame Europą ginti Izraelį“.
Atsakymas. Tiesą sakant, Anglija – antisemitiškiausia valstybė. Nors ministras pirmininkas teigia priešingai, tačiau, prisimenant Anglijos diplomatinę praeitį, tai, žinoma, yra visiškai ne taip.
Komentaras. Visi su nerimu laukia referendumo rezultatų, nes daugybė pasekmių priklauso nuo to, ar Anglija pasiliks ar išeis iš ES.
Atsakymas. Kalbant apie taktiką, tai yra apie artimiausio laiko programą, ES tai nėra naudinga, nes Anglija yra pasirašiusi daugybę dokumentų, kuriuos teks peržiūrėti.
Gali būti, santykių nutraukimas abipusiu sutarimu ir padėties normalizavimas šalims kainuos kelis milijardus dolerių. Tačiau po truputi viskas nurims. Kalbama, kad palaipsnis Anglijos išėjimas, ryšių nutraukimas su ES gali užtrukti net dešimt metų.
Klausimas. Kaip tai paveiks Europos Sąjungą?
Atsakymas. ES šalys narės pajaus, kad galima išeiti, ir pradės tai daryti.
Reikalas tas, kad Europoje susiklostė paradoksali situacija: vokiečiai suteikė visiems paskolų, dabar visi priklauso nuo jų. Ir nors kalba eina apie finansinę skolą, tačiau ji suteikia teisę Vokietijai vadovauti politikai. Išeina nelygiaverčiai politikos mainai į pinigus.
Anglija gali sau leisti išeiti iš ES. Ateityje ši sąjunga vis tiek iširs, nes Europoje nieko nedaroma, kad šalys, tautos suartėtų ir pavirstų į kažką bendra. Jas kol kas vienija tik atviros sienos ir vadinamoji bendra rinka.
Tai, kad šalys arti viena kitos, nieko nereiškia. Atvirkščiai, gal net ir blogiau vienijimosi prasme.
Komentaras. Bet iš esmės, jie panaudojo dvasinį principą – vienybę…
Atsakymas. Šiandien jie neturi jokių dvasinių principų. Religija jų nevienija, jos jau nebėra. Vienija tik islamas, kuris sėkmingai įsišaknija visose ES šalyse. Islamui visiškai nesvarbu – Prancūzija, Vokietija, Italija ar Ispanija. Jiems svarbu, kad būtų kalifatas.
Iš esmės, strategija labai paprasta. Jeigu Anglija nori pasilikti ES, tegu pasilieka, tačiau ateityje vis tiek reikės išeiti iš jos. Galbūt dabar išėjimas Anglijai nėra labai naudingas, tačiau vėliau ji pasinaudos juo. Jai nereikės paisyti jokių apribojimų ar europietiškų įstatymų, ji pati sau galės komanduoti.
Pagal savo psichologiją ši salų valstybė yra nuošaly visų kitų. Žvelgiant iš istorinio taško, Anglija visada priešinosi Europai, todėl neturėtų atsigręžti į ES. Jai būtų geriau tapti nepriklausoma nuo jos, bet politikai turi savo išskaičiavimų.
Klausimas. Po visų tų istorinių ciklų mes visgi turime sukurti kažką vieningo?
Atsakymas. Kažkas vieningo gali pavykti tik per Izraelį. Štai čia yra problema. Todėl galiausiai Europą suvienys fašizmas, jie kartu atsisuks prieš mus.
Gamtos logika, jėgos, glūdinčios joje, prives mus prie šito, jei tik mes savo pastangomis nepasistengsime atnešti į pasaulį gerąją Aukštesniąją jėgą.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kur eina Europa?

Senosios Europos bejėgiškumas

Europa patiria sudėtingiausią laikotarpį

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>