Vyras ir moteris – tokie skirtingi pasauliai, 1 dalis

Vyras ir moteris

Moteris pagal savo prigimtį monogamiška ir prisiriša prie vyro, su kuriuo turėjo intymių ryšių. O vyras – poligamiškas ir paprastai neprisiriša prie moters, su kuria turėjo seksualinių santykių. Šios mūsų savybės kilo iš gyvūninio pasaulio. Gamta taip sutvarkė rūpindama jaunikliais.
Todėl tik moteris turi ypatingą nekaltybės simbolį, liudijantį, kad ji nebuvo su vyru. O vyras tokio simbolio neturi. Tai todėl, kad moteris turi ypatingą vertybę – priklausyti tik vienam vyrui.
Juk kiekvienas vyras, kuris turėjo ryšį su moterimi, palieka joje savo genus. Jeigu moteris turėjo dešimt vyrų, o po to ji pagimdo vaiką nuo vienuoliktojo, tai kūdikio psichologiniai, fiziologiniai ir dvasiniai duomenys ir iš visų ankstesniųjų dešimties. Moteryje lieka atmintis apie intymų ryšį su kiekvienu vyru, tiek materiali, tiek dvasinė.
Kalbama ne apie paprastą prisiminimą, o apie genus, vidinius įspūdžius, atsispaudusius jos kūne. Ir jeigu po to ji pagimdys vaiką, tai jame atsiskleis visų jos ankstesnių vyrų genai.
Todėl taip svarbu, kad mergaitė būtų nekalta ir priklausytų tiktai vienam vyrui. Jeigu vyras nori, kad moters pagimdytas vaikas turėtų tiktai jo savybes, tada jam reikia ieškoti skaistuolės.
Klausimas. Dažnai atsitinka, kad vyras naudojasi savo padėtimi ir valdžia, kad pasiektų intymių ryšių su moterimi pavaldine. Manoma, kad tai ne tik noras mylėtis, bet ir galimybė įtvirtinti savo valdžią?
Atsakymas. Kai vyras ima valdyti kitus, jis panorsta turėti moteris pavaldines. O priklausomybė apibrėžiama būtent per seksualinius ryšius. Matome tai iš gyvūnų, žmonių gyvenimo, ir todėl dar išvysime daugybę panašių skandalingų istorijų policijoje, valdžioje, visuose visuomenės sluoksniuose.
Reikia suprasti, kad tai natūralus reiškinys, kurio galima iš dalies išvengti tinkamai organizavus darbo vietas. Bet visai pašalinti panašių atvejų neįmanoma, juk tokį elgesį paveldėjome iš gyvūnų lygmens.
Vyras, turintis tam tikrą statusą visuomenėje, ima žiūrėti į moteris pavaldines kaip priklausančias jam. Tad tinkamas auklėjimas būtinas, mat sukurs tarp mūsų kitą santykių sistemą. Mes privalome sukurti tokią visuomenę, kur visi bus lygūs, nepaisant to, kad visi absoliučiai skirtingi.
Mūsų tikslas bus vienybė ir susijungimas, kai jau negalės būti mažų ir didelių, vadovų ir pavaldinių.
Sveikas vyras jaučia, kad kiekviena moteris pasaulyje potencialiai priklauso jam, išskyrus artimas giminaites. Vienintelis sprendimas – tai visiškos lygybės sąlyga. Būsenos „Vyras ir moteris – Šchina tarp jų“ galima pasiekti ne tada, kai vienas valdo kitą, o kai abu visiškai lygūs.
Kitaip tariant, kiekvienas iš jų, ir vyras, ir moteris, privalo dirbti prieš savo prigimtinį egoizmą ir padėti vienas kitam papildyti vienas kitą taip, kad tarp jų nebūtų jokių skirtumų, be to, tik tai dėl to, kad atskleistų aukštesniąją jėgą, kuri jiems tampa svarbiausia. Aukštesnės jėgos atskleidimas tarp jų – tai išsitaisymo priežastis, kurią jie nori sukurti virš savęs.

Iš 2016 m. kovo 31 d. pokalbio „Naujasis gyvenimas“, 708 laida

Daugiau šia tema skaitykite:

Kelias meilės pažinimo link

Ar galima priversti mylėti?

Melodija dviem balsams

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>