Lyčių kova IV d.

Vyras ir moteris

Adomas ir Ieva grįžta į Rojų
Klausimas.
Kokiu ginklu naudojasi vyras ir moteris kovodami vienas prieš kitą?
Atsakymas. Šiame kare vyras ir moteris pasitelkia platų ginklų spektrą, pradedant indais, kalėjimu, policija, viešu papeikimu iki giminaičių, vaikų, kol nepasiekia paskutinės instancijos: santykių aiškinimosi miegamajame.
Esmė ta, kad šiandien vengiame šio karo, nenorime jo.  Tad jauni žmonės nenori kurti šeimos arba tuokiasi vėlesniame amžiuje. Mes jau ne taip priklausome nuo šeimos kaip anksčiau, nes valstybė, visuomenė palaiko šeimą ir iš dalies užpildo tai, ką turėtų suteikti vyras.
Moterims naudojantis šiuolaikine buitine technika ir jai mažiau reikalinga vyriška fizinė jėga ir ji ne taip nuo jo priklausoma. Vyras mažiau priklauso nuo moters, nes turi mikrobanginę krosnelę, pusfabrikačius.
Vyras ir moteris vis labiau atitolsta vienas nuo kito. Tad jeigu vis dėlto norime išsaugoti šeimą ir tinkamą žmonijos egzistavimo formą, tuomet vyras ir moteris turi taip susijungti, kai Šchina, aukščiausioji gamtos jėga atsiskleidžia tarp jų.
Tam būtinas specialus lavinimas, išmokysiantis mus susijungti ar bent jau priartėti vienas prie kito. Šiandien tarp vyro ir moters atsirado fizinis atotrūkis, ir būtent čia turi įsikišti integralus ugdymas ir padėti jį mažinti suartinant priešingas puses.
Būtina paaiškinti vyrams ir moterims, kiek daug jie netenka atsiskyrę, ir kiek gali išlošti tinkamai susijungę, išmokti, kaip to pasiekti. Tinkamai susijungus Šchina atsiskleidžia tarp jų, tai visiškai kitas lygis, gyvenimo pojūtis, kuris vadinamas rojumi. Adomas ir Ieva grįžta į Rojaus sodą!
Jei to nedarome, tuomet prarandame ne tik galimybę gyventi Rojuje, bet ir visą šį gyvenimą, juk niekas nėra juo patenkintas.
Klausimas. Sutuoktiniai, kurie gyvena kaip Rojuje, vis tiek kovos vienas su kitu?
Atsakymas. Jie nekovos, juk jie vienas kitą papildys, nepaisant viso atsiveriančio blogio. Visus prasižengimus užklos meilė.

Iš 2016 m. kovo 31 d. 707-ojo pokalbio „Naujasis gyvenimas“

Daugiau šia tema skaitykite:

Lyčių kova I dalis

Lyčių kova II dalis

Lyčių kova III dalis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>