Kodėl žydai išvažiavo į Izraelį?

Izraelis ir pasaulio tautos

Klausimas. Kodėl žydai masiškai išvažiavo į Izraelį?
Atsakymas. Mat skirtingose šalyse kilo tam tikros vertusios juos tai daryti jėgos.
Žinau tai iš Rusijos ir visų Rytų Europos šalių, kažkada priklausiusių sovietų blokui, kaip žmonės išnaudodavo bet kokią galimybę, kad iš ten išvažiuotų. Kita vertus, buvo daug tokių, kurie nenorėjo išvažiuoti.
Netgi artėjant Antrajam pasauliniam karui žydai nenorėjo palikto Vokietijos. O juk A. Hitleris jiems suteikė tokią galimybę. Jis įsteigė specialias mokyklas, kad apmokytų žydus įvairiausių žemdirbystės specialybių, kad jie išvyktų į Palestiną.
Šie faktai grindžiami istoriniais dokumentais ir jų nepaneigsi. Iš pradžių sionistus ir fašistus siejo tiesioginis ryšys, nes jie norėjo to paties – kad žydai persikeltų į Palestiną.
Iš vienos pusės, Vokietija norėjo atsikratyti žydų ir tuo pat metu Palestinoje sukurti savo atsvarą anglams. Iš kitos pusės, tai buvo paranku sionistams ir jie taip veikė! Todėl vokiečiai buvo pasirengę mokėti pinigus už tai, kad žydai išvyktų iš Vokietijos.
Kai A. Hitleris pamatė, kad tai beprasmiška, ir jie nenori išvykti, jis ėmė juos naikinti.

Iš 2016 m. gegužės 8 d. vebinaro „Žydų tautos saugumas“

Daugiau šia tema skaitykite:

Žydų ištrėmimas ir pasaulio nuosmūkis

Ar yra vietos žydams šiame pasaulyje

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>