Atskleisti žmogaus vystymosi formulę

Kabala ir kiti mokslai

Klausimas. Vadovaujantis visuotinai priimtu mokslo apibrėžimu, kabalos mokslas – vienas iš būdų aprašyti ir suprasti mus supantį pasaulį. Ką jūs norite pasiekti,  propaguodamas ne mokslą, o vieną iš požiūrių į pasaulio sandarą?
Atsakymas. Bet kuris žemiškas mokslas – tai vienas iš požiūrių į pasaulio sandarą.
O kabalos mokslas kalba apie tai, kad visa gamta, viskas, kas sukurta, susideda iš noro prisipildyti, patirti malonumą, pasitenkinimą, – nesvarbu, kaip tai vadintume: fiziniu ar psichologiniu parametru. Išeina, kad, remdamiesi tik mūsų mokslu, labai ribojame save.
Pažiūrėkite, kas dabar vyksta su mumis. Nežinome, iš kur mes, kas atsitiks kitą akimirką, nežinome mūsų pasaulio dėsnių. Mes nesame tikri, kad galime prognozuoti rytdieną, t. y. tai, kas bus po minutės ar po keliolikos metų. Koks gi tai mokslas, jei jis nesuteikia žmogui galimybės suprasti pasaulį, kažkaip jį valdyti?
Svarbiausia – suprasti mūsų vystymosi formulę, kas su mumis vyksta. Nežinome, pagal kokius parametrus ir priklausomybes dirba motoras, kuris mus stumia į priekį. Kaip sakė Einšteinas, mes tiesiog maži vaikai, žaidžiantys akmenukais jūros pakrantėje, o ši jūra – nepažini. Todėl kalbėti apie tai apibrėžiant, kas yra mokslas, panašu į vaikų žaidimus.
Visas mokslas remiasi žmogaus suvokimu, juk už kiekvieno prietaiso stovi žmogus, kuris viską jaučia ir įsisąmonina per širdį ir protą. Įtraukdami tai į savo matavimus kaip besikeičiančius parametrus, pradedate žiūrėti į pasaulį kaip į sistemą, kuri nuolat kinta, ir jums ši sistema pavaldi!
Jūs galite ją matuoti, jausti, dirbti su ja, nustatyti jai tam tikrus parametrus ir matyti rezultatą. Tai jau sisteminis, kibernetinis metodas.
O nekeisdami savo parametrų jūs negalite daryti įtakos gamtai, nes nežinote, kaip su ja sąveikauti ir matyti jos rezultatą.

Iš 2016 m. vasario 28 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasaulis – tai, ką mes suvokiame

Kabala – mokslas apie Aukštesniąją tikrovę

Kabalos mokslo pranašumai

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>