Didžiulė apgaulė: musulmonų persikraustymas po migracinės krizės skraiste

Krizė, globalizacija

Nuomonė. Tautų persikraustymas pateiktas kaip krizė, susijusi su pabėgėliais. Vyriausybė elgiasi taip, lyg imigracija – tai stichinė nelaimė, kurios sustabdyti neįmanoma. Tiesa visiškai priešinga: imigracija – tai politinė katastrofa, kurią galima sustabdyti tiesiog rytoj.
Politikai ir spauda mano, kad Europa turi praryti šį siaubingą tautų persikraustymą. Daug metų ES sutiko su imigracija dėl baimės, kad Europoje mažėja gimstamumas.
Vietoj to, kad būtų atkreiptas dėmesį į aplinkybes, kurios mažina gimstamumą, dėmesys sutelktas į migraciją. O ji eina pirmiausiai iš Artimųjų Rytų. 2014 metais imigracija lėmė 85 proc. gyventojų skaitlingumo padidėjimą. Vadinasi, imigracija – tai ES strategija.
Komentaras. ES klaida, kad ji neapskaičiavo, kiek įmanoma pakeisti pabėgėlių mentalitetą. Įvyks priešingai: musulmonai privers Europą pereiti į islamą. Ir tai įvyks praktiškai per vieną kartą. Taip pasakyta kabaloje, kad dienų pabaigoje Izmaelis (Abraomo sūnus, musulmoniškojo pasaulio įkūrėjas) užkariaus Europą, o po to pajudės į Jeruzalę.

Daugiau šia tema skaitykite:

Trečdalis anglų islamistų – antisemitai

Kur eina Europa?

Pabėgėlių srautas Europoje

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>