Turkija: kas laimės ir kas pralaimės?

Izraelis ir pasaulio tautos, Krizė, globalizacija

Klausimas. Pastaruoju metu pasaulyje įvyko visa grandinė įvykių, kurie dar neaišku, kur nuves. Viskas prasidėjo nuo Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos. Po to Europos šalyse įvyko daug didelių teroro aktų.
Netrukus po to Turkijoje buvo bandoma įvykdyti karinį perversmą, kuris sukėlė baisią nesantaiką šalies viduje. Ką jūs galite pasakyti apie padėtį Turkijoje?
Atsakymas. Turkija yra Azijos ir Europos kryžkelėje tiek geografiškai, tiek vidumi. Viena vertus, ji priklauso musulmoniškajam pasauliui, kita vertus, įeina į NATO ir tarsi priklauso Europai.
Siena tarp Europos ir Azijos eina per Turkijos sostinę Stambulą, arba, kaip jį anksčiau vadino, Konstantinopolį. Ir ten esantys žmonės jaučia šią vidinę ribą. Turkijoje yra daug žmonių, kurie nori būti europiečiais, nors paskutiniu metu stiprėja dalis, prijaučianti radikaliajam islamui.
Atotrūkis tarp šių dviejų grupių nuolat auga, todėl ateityje mums teks stebėti daug neramumų šioje šalyje. Taip paprastai situacija nepasikeis, nors perversmas nepavyko ir prezidentas Erdoganas turi galimybę įvesti šalyje savo tvarką. Tačiau liaudis tam nelabai pritaria.
Erdogano priešininkai kol kas patyrė pralaimėjimą, bet tai nereiškia, kad jie neturi jėgų. Reikia suprasti, kad dabar visas pasaulis turi pasirinkti vieną iš dviejų kelių. Netrukus pamatysime susipriešinimą Europos šalyse: europietiškoji jėga mažės, o musulmoniškoji, radikaliojo islamo, jėga – didės.
Klausimas. Tai kas iš jų laimės: islamas?
Atsakymas. Nė viena iš jų negali laimėti. Svarstyklės svyruos tai į vieną, tai į kitą pusę ir nė nepasieks pergalės.
Nugalėti turi susivienijimo metodika, kurią siūlo kabalos mokslas, tada visas pasaulis susivienys, ir nebus nei nugalėtojų, nei pralaimėtojų. Kiekvienas, kur jis bebūtų – ar kairėje, ar dešinėje, pajus, kad išsigelbėjimas tik vienybėje. Tik ten glūdi sėkmė, ir kitaip būti negali.
Klausimas. Kaip tada atrodys Turkija: kaip musulmoniška ar kaip Vakarų Europos šalis?
Atsakymas. Šalis bus nei musulmoniška, nei europietiška, o tiesiog tokia, kurioje karaliaus vienybė. Ir taip bus visame pasaulyje. Jeigu Grąžinanti į šaltinį šviesa pasklis per kabalistus į pasaulį, tai visi pajus ir suvoks, kad vienybė – tai vienintelė galima būsena.

Daugiau šia tema skaitykite:

Perversmas Turkijoje

Milijonas dolerių už gerą mintį

Laidavimas – tai atsakas į Gamtos iššūkį

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>