Kanada: belytis žmogus

Krizė, globalizacija, Vyras ir moteris

Komentaras. Laikraštyje „Guardian“ paskelbtas pranešimas, kad „Kanados premjeras Džastinas Triudo, sudalyvavęs gėjų parade Toronte, pareiškė, jog Kanados vyriausybė svarsto neutralios lyties tapatybės įvedimą.
Praėjusią savaitę Kanados Ontarijo provincijos vyriausybė leido vairuotojo pažymėjime nurodyti trečiąją lytį.
Birželį Kanados Parlamento Atstovų Rūmai balsavo už valstybinio himno teksto pakeitimą, kur nebūtų akcentuojama lytis. „Tavo sūnų širdys liepsnoja meile tau“ bus pakeista į „mūsų širdys liepsnoja meile tau“.
Atsakymas. Esmė ta, kad homoseksualūs santykiai gamtoje egzistuoja nuo neatmenamų laikų. Ir čia nieko naujo nėra. Tiesiog anksčiau visi žiūrėjo į šiuos reiškinius labai ramiai.
Tai buvo senovės pasaulio kultūros dalis. Ir nors senovės Romoje ir Graikijoje nebuvo rengiami gėjų paradai, į tokius santykius buvo žiūrima kaip į natūralius. Atėjus krikščionybei viskas pasislėpė kažkur viduje, o XX amžiaus pradžioje vėl kyla į paviršių.
Problema ta, kad mūsų laikais pasitelkus žiniasklaidą ir elito politiką, norima greitai, žymiai sumažinti planetos gyventojų skaičių ne karinėmis priemonėmis, o griaunant šeimą.
Tai tikslinga, elito apgalvota politika, mat siekiama palikti 20 procentų viso dabartinio gyventojų skaičiaus.
Klausimas. Jeigu tvirtinate, kad kažkas valdo elitą, tai kur čia aukščiausioji jėga? Ką ji čia išdarinėja?
Atsakymas. Kūrėjo, Gamtos yra numatyta programa, pagal kurią gamtos materija, t. y. noras mėgautis (egoizmas), tampa panašus į Šviesą  – į šį norą valdančią jėgą. Galiausiai materija ir ši jėga turi susijungti.
Į kiek dalių bus padalyta, suplėšyta, suskaldyta ši materija: į aštuonis milijardus, į aštuoniasdešimt milijardų ar tai tebus vienas žmogus – neturi reikšmės.
Omenyje turimas ne mūsų pasaulio žmogus, o egoizmo pavidalas. Ir kai jis tampa panašus į Kūrėją, tai vadinama „Adomu“, iš žodžio „domė“ (hebrajų k.) – „panašus“.
Todėl nesvarbu, kiek bus žmonių. Jei prieš 100 metų Žemėje buvo trys milijardai žmonių, o šiandien – septyni ar gal net aštuoni, tai kodėl negalime atlikti priešingo šuolio? Niekas nuo to nepasikeis. Gamta dirbs per bet kokį žmonių skaičių. Visos mintys iš Gamtos.
Tikriausiai taip bus galima sutrumpinti ir išsitaisymo, žmonių suartėjimo, laiką.
Klausimas. Ir netgi išvengti karo?
Atsakymas. Negalime kelti tokių klausimų, jie pernelyg globalūs žmogaus protui, nes apima šias būsenas: Aukščiausiąjį pasaulį ir valdymo sistemą.
Tačiau ką galime atlikti – tai iš tikrųjų suvokti, kad viskas vyksta natūraliai ir nėra jokių sąmokslų.
Aš už tai, kad susitelktume į auklėjimą, tai svarbiausia.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>