Žemės gyventojų skaičiaus augimo problema

Krizė, globalizacija, Kūnas ir siela, Sveikata

Komentaras. Artimiausioje ateityje žmonijos laukia dideli demografiniai pokyčiai. Gyvenimo trukmė ilgėja, pagyvenusių žmonių tampa vis daugiau, o jaunimo – mažiau.
Per penkiasdešimt vienerius metus, nuo 1960 iki 2011 metų, planetos gyventojų skaičius išaugo nuo 3 iki 7 milijardų. Tikimasi, kad Europoje gyventojų sumažės 10 proc., o Afrikoje ir Azijoje padidės 30 proc. Nuo 2010 iki 2030 m. reikės sukurti 734 milijonus naujų darbo vietų.
Bet pats didžiausias priešas – senėjimas. Tai, kad žmogui suteikiama galimybė gyventi iki 85-90 metų, tampa didžiule visos žmonijos problema.
Atsakymas. Žinoma. Ir kam gi tiek daug?
Komentaras. Norisi juk gyventi.
Atsakymas. Įsivaizduokime, kad turime galimybę papildyti vandenį stebuklingu eliksyru ir visa žmonija gyvens 50 metų ilgiau. Ir kas toliau?
Manau, kad žmogus gimė ne tam, kad dirbtų ir gamintų daugiau prekių, daugiau parduotų, daugiau pirktų, daugiau terštų žemę ir t.t.
Jo gyvenimas turi būti pašvęstas žmonijos struktūros tyrinėjimui ir žmonių tarpusavio ryšių taisymui, kuriuo jis pasiekia aukštesniąją energiją, aukštesniąją paskirtį.
Jei žmogus pasiekia tokią būseną, ištaisydamas save ir pasaulį ir prisotindamas pasaulį gėriu, aukštesniąja energija, tada jam verta gyventi.
Todėl visus šiuos milijardus, kurie atsiras, ir tuos milijardus, kurie gyvens 50 metų ilgiau, reikia privalomai įtraukti į naujojo integraliojo švietimo ir auklėjimo sistemą, kad ji suformuotų iš jų žmones, atnešančius į mūsų visuomenę gausą, laisvę, deguonį.
Taip išsispręs darbo vietų, nereikalingų burnų problema, taip išsispręs visos bėdos be išimties.
Viskas priklauso tik nuo to, kiek mes pasieksime harmonijos su gamta. O ji galima tik tada, kai pakylame aukščiau savo egoizmo. Padarysime tai – bus viskas gerai, o jei nepasieksime – gerai nebus, ir nesvarbu, kiek žmonių bus, vis tiek bus blogai.

Iš 2016 m. gegužės 29 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>