Vyras ir moteris – magnetas tarp jų, 3 d.

Vyras ir moteris

Klausimas. Ar žmogus turi galimybę atsiriboti nuo priimtų visus suvienodinančių standartų bei madų, kad išgirstų savo vidinį balsą ir suprastų, koks partneris jam reikalingas?
Atsakymas. Tikiuosi, kad dabar atliksime reviziją visko, kas nuveikta per paskutiniuosius šimtą metų ir spjausime į visus visuomenės primestus vaizdinius, kad įstengtume atskirti savo vidinius, natūralius siekius ir rastume tikrai tinkamą partnerį, su kuriuo susijungtume visam gyvenimui.
Moteris gal bus apkūni, neaukšta, negraži, bet ji atitiks vidinius mano poreikius. Galbūt dėl geresnio supratimo, kas žmogui tinka, bus atliekamos išsamios vyrų ir moterų apklausos. Taip mūsų visuomenė padės kurtis teisingoms, natūralioms poroms.
Tai labai svarbus klausimas, gal net svarbiausias iš visų. Todėl, kad nepasitenkinimas šeimyniniu gyvenimu atsispindi absoliučiai visur: šalies gyvenime, ekonomikoje, pramonėje, saugume, kiekvienoje valstybėje ir visame pasaulyje. Šeima – mūsų gyvenimo pagrindas.
Jei žmogui gera šeimoje, jis ramus, moka vystyti ryšius. Šeima yra visuomenės pamatas, teisingai jį statydami stipriname pasaulį.
Šiais laikais šeimos institucija nyksta, bet ji atgims, nes kitos išeities nėra, tik kitame lygmenyje ir ištaisytos formos. Kaip visada – kažką laužome, kol atsitokėję griebiamės už galvų ir nusprendžiame grįžti prie seno, tik jau kitu pavidalu.
Klausimas. Mūsų laikais žmogaus laimė vertinama ne pagal sėkmingą santuoką ir santykius su artimaisiais, bet pagal pinigų kiekį, jėgą, padėtį. Ar šito reikia žmogui?
Atsakymas. Visuomenė sudaryta taip, kad žmogų kreiptų įvairių dirbtinių vertybių link. Bet iš tikrųjų žmogui svarbu visai kas kita: ne profesija ir ne pinigai, o harmoninga, sėkminga šeima, šilta atmosfera namuose, greta žmonos ir vaikų.
Aišku, vyras negali apsiriboti tik namais, jam reikia dar kokio nors vystymosi, bet tik kaip papildinio. Todėl, kad šeimos ramybė suteiks jam teisingą pagrindą, suformuosiantį teisingą požiūrį į visą gyvenimą.
Vyras norės sukurti tokią visuomenę, kuri tiktų jo šeimai, palaikytų ją. Taip visa visuomenė orientuosis į šeimą, o ne kitų šalių užkariavimą ir beprotišką turto vaikymąsi. Teisingos šeimos sukūrimas – visos žmonijos pagrindas.
Klausimas. Ar iš tikrųjų kiekvienam žmogui yra idealiai tinkanti antroji pusė?
Atsakymas. Be abejonės. Pagal kabalos mokslą mes visi esame kilę iš vieno žmogaus, susidedančio iš vyriškos ir moteriškos dalių: Adomo ir Ievos. O kai jie nusidėjo, paragavę Pažinimo Medžio vaisiaus, ir suskilo, susidarė šukės, idealiai tinkančios viena prie kitos. Kiekvienas Adomas turi savo Ievą, tobulai jį papildančią.
Visi gyvenimo ciklai, mūsų išgyvenami per visą istoriją, buvo tam, kad galų gale rasčiau tą puselę, esančią tiksliai šalia manęs ir idealiai man tinkančią.

Iš 2016 m. balandžio 5 d. 709-ojo pokalbio apie naująjį gyvenimą

Daugiau šia tema skaitykite:

Vyras ir moteris – magnetas tarp jų, 1 d.

Vyras ir moteris – magnetas tarp jų, 2 d.

Melodija dviem balsams

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>