Globalizacija: pradžios pabaiga

Krizė, globalizacija

Pranešimas. Po Antrojo pasaulinio karo Vakarų šalių lyderiai stengėsi sukurti tokias taisykles, kurios padėtų nepasikartoti praėjusiojo dešimtmečio siaubui. Jie bandė skatinti gerovę ir nepriklausomybę, kad karas taptų  ne tik neįsivaizduojamas, bet ir materialiai neįmanomas.
Jų pastangos pradėjo duoti vaisius – nuo to laiko Vakarų Europoje nebuvo nė vieno ginkluoto konflikto. Pasaulinės prekybos plėtojimas prisidėjo prie pajamų augimo visame pasaulyje, bet Breksitas – ženklas, kad globalizacijos procesas pasuko atgal. Dauguma ekonomistų buvo sukrėsti šios netikėtos nesėkmės.
Komentaras. Problema ne globalizacija, ją nustatė gamtos jėgos. Mes vystėmės iki tokios būsenos, kai turime pradėti artėti vieni prie kitų iki pajautimo visiškos vienybės kaip vienoje šeimoje, širdyje. Šitas procesas turi būti pastovus ir sąmoningas, kaip būtinybė laikytis gamtos dėsnių.
Nereikia išradinėti mūsų ateities. Galėjome ją planuoti, kol vystėme savo prigimtį, įprastą mūsų egoizmą. Tačiau prieš mus atsiskleidžia kitas vystymosi etapas – integrali vieninga žmonija. Kad eitume kartu su gamtos jėgomis į šią būseną, turime studijuoti integralius mūsų vystymosi dėsnius. Dėl to mes patys turime tokie tapti. Tai ir leidžia padaryti kabala.

Daugiau šia tema skaitykite:

Europai – Nobelio premijos rekviem

Europos klaida

Skyrybos pagal anglus, 1 dalis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>