Mano mintys Twitteryje (2017 02 02)

Krizė, globalizacija, Twitter

Mus supantis pasaulis – tai mūsų egoizmo atspindys, jo projekcija. Jums nepatinka pasaulis? Taisykite savo egoizmą, save, o ne savo šešėlį!

D. Trumpo priešininkai pasąmoningai supranta pokyčių būtinybę, bet psichologiškai nėra pasirengę jiems ir beviltiškai laikosi įsitvėrę to, kas sena.

Siūlau patikrinti: galbūt Trumpas atvirai, politiškai nekorektiškai daiktus įvardija savo vardais, bet mes esame tam nepasiruošę..?

Humanizmas ir liberalizmas atvedė prie politinio korektiškumo. Tačiau vystantis mūsų egoizmui jis pernoko ir stabdo mus, prašosi būti pakeistas.

Ankstesnis pasaulis – kai melavome vieni kitiems, neįvardindami, kas yra kas. Trampas rodo mums, KAS MES – ir už tai jo nemėgstame.

Visuomenės raida – tai egoizmo vystymasis joje. Todėl priešprieša augs. Kabala moko, kaip suartėti išsaugant priešybes.

Trampas priešas save sukėlė visą senojo pasaulio valdymo sistemą. Tai ne laikinas jos pasikeitimas, o mirtis ir todėl ji negali su juo susitaikyti.

Daugiau šia tema skaitykite:

Mano mintys Twitteryje (2017 02 06-07)

Mano mintys Twitteryje (2017 02 17)

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>