Kabala ir kovos menai

Dvasinis darbas

Klausimas. Ar kabala pritaria kovos menų užsiėmimams? Jie treniruoja ištvermę, gebėjimą ištverti skausmą, komandinę dvasią, žmogus savyje ugdo teigiamas savybes?
Atsakymas. Aš ne kartą esu girdėjęs iš savo mokytojo, kad jis pritaria tokiems dalykams, bet tik dėl fizinio pasirengimo ir savigynos.
Kad pats tai praktikuotų – nepastebėjau. Jis manė, kad geriausia – daug vaikščioti, plaukioti ir kartais sportuoti sporto salėje. Jis buvo labai stiprus žmogus, žymiai stipresnis už mane, nors aš 40 metų jaunesnis už jį. Rabašas visą gyvenimą dirbo fizinį darbą: nešiojo statybose 40 kg betono maišus į trečią ketvirtą aukštą.
Todėl aš manau, kad jei žmogui tai reikalinga, tegul užsiima ir kovos menais. Bet, iš esmės, studijuojant kabalą jis įgis pusiausvyrą visur ir, galiausiai, išsirinks sau tai, kas yra harmonijoje su jo dvasiniu judėjimu.

Iš 2016 m. balandžio 10 d. pamokos rusų kalba

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>