Žmonija – Aukštesniųjų jėgų eksperimentas?

Egoizmo vystymasis

Klausimas. Galbūt žmonija – tai nepavykęs Aukštesniųjų jėgų eksperimentas, ir bet kurią akimirką jos gali jį nutraukti ir pradėti nuo nulio?
Atsakymas. Ne, žmonija – nėra nepavykęs eksperimentas, ir nereikia kaltinti Aukštesniosios jėgos, kuri mus sukūrė ir veda į tikslą visiškai tiksliai pagal savo programą.
Ši programa buvo kabalistų atskleista beveik prieš 6000 metų. Jie aprašė tai, ką atskleidė, ir iki šių dienų viskas, ką jie aprašė, veikia tiksliai kaip laikrodis.  Todėl jokio atsitiktinumo nėra, žmoniją visą laiką ragina ir gena pirmyn egoizmas.
Bet šiandien, galutiniame mūsų vystymosi etape, turime galimybę vystytis sąmoningai, ištaisydami save, pasaldindami mūsų kelią, darydami jį trumpesnį laiko atžvilgiu, patogesnį, saugesnį, galima pasakyti, beveik laimingą. Tai priklauso nuo mūsų.
Jei nesutiksime sąmoningai eiti nurodomu keliu, tai vis tiek judėsime pirmyn, vejami kančių. Taip elgiamasi su neprotingu vaiku – jį priverčia atlikti teisingą poelgį: jei jis nenori mokytis, jį nubaudžia – atima kažką saldaus, neleidžia žiūrėti televizoriaus, žaisti ir taip toliau. Norom nenorom jis vis tiek baigia mokyklą.
Be to, nėra svarbu, ar jis tai daro dėl to, kad jaučia malonumą, ar kad įtikina save, kad privalo baigti mokyklą, ar bijodamas bausmės.
Nėra paprasta save įtikinti įsiklausyti į aukštesnio, vyresnio, išmintingesnio nuomonę ir jam paklusti.

Iš 2016 m. liepos 10 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Įkalinti Visatoje

Kokybinių pokyčių laikas

Eikime geruoju keliu

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>