Kaip pasirinkti gėrį?

Dvasinis darbas

Klausimas. Rekomenduojama „rinktis gėrį“. Man jau 56 metai, daug ką praėjau, bet įdomi jūsų nuomonė, kas yra gėris, kaip jį rinktis ir kas yra blogis?
Atsakymas. Gėris – tai, ką darau aukščiau savo egoizmo. Reiškia, kad turiu gauti Šviesą iš aukščiau, pakilti virš savo ego ir atlikti veiksmus, nukreiptus prieš jį.
Negaudamas Šviesos, grąžinančios į šaltinį, negalėsiu pakilti virš ego ir atlikti gero veiksmo. Man reikalingas kontaktas su Šviesa. Tam turiu grupėje susijungti su draugais, paprašyti Šviesos per grupės centrą ir gauti jį. Tuomet galėsiu veikti.
Stengiuosi būti grupėje, ir priklausomai nuo savo pastangų gaunu galimybę duoti.
Neatskleidęs Kūrėjo/Šviesos žmogus negalės atlikti gero veiksmo, todėl Šviesa – tai davimo savybė, ir ji duodama žmogui dar iki tol, kai jis ima atskleisti Kūrėją.
Atskleisti Kūrėją – reiškia suvokti sistemą, dešimt sfirų, kurios suprantamos žmogui ir jose atsiskleidžia AVAJA (keturaidis Kūrėjo vardas).

Iš 2017 m. kovo 12 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Kur atsiskleidžia tikrasis blogis?

Gėris ir blogis

Gėris kabalos požiūriu

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>