Myliu savo egoizmą

Egoizmo vystymasis

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas iš Facebook. Myliu savo egoizmą. Kitiems jis problema, bet man ne. Kodėl turėčiau kažką su juo daryti?
Atsakymas. Nieko neturite daryti. Tačiau ir kiti aplink jus, tokie pat egoistai, nieko nenorės daryti. Ir pamažu graušite vieni kitus.
Galiausiai pasiekiame būseną, kai privalome veikti išvien, nes visa technika, visa gamta nukreipta prieš žmogų. Supantis pasaulis visiškai uždaras, integralus. Ir visa tai mus spaudžia.
Negalime būti kitokie. Mūsų tikroji prigimtis – egoistinė. Ji ima pati save ėsti. Matome, kad žmonija netenka visų gairių: kas yra laisvė, kokia ateitis, net kaip rūpintis vaikais, šeima ir t. t.
Jei norime tiesiog vilkinti savo būtį ir išmirti kaip dinozaurai, tai tada gerai. O jei norime gyventi, reikia keisti save. Gamta rodo mums, į kurią pusę keistis.
Klausimas. Ar teisinga sakyti „myliu savo egoizmą?“
Atsakymas. Visiškai teisinga. Bet ką padarysi? Teks atsisveikinti su tuo metodu, kurį dabar taikome. Gauti tik sau, naudoti savo ego tik savo labui daugiau nebeišeis. Reikia išmokti naudotis juo dėl bendros gerovės, ir tada jums bus gera, jūsų egoizmui bus itin komfortiška.

Iš 2017 m. lapkričio 9 d. TV programos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Materialistinė meilės psichologija

Išskaičiavimų ir naudos verpete

Egoizmas finišuoja

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>