Apčiuopti Kūrėjo pavidalą

Dvasinis darbas, Grupė

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas. Ką reiškia „pajausti Kūrėją per grupę“? Kaip tai vyksta?
Atsakymas. Jei neįsijungiu į grupę, tai negaliu pajausti Kūrėjo. Juk tesu vienas mažas parametras. Norint pajausti Kūrėją, be manęs turi būti dar devyni tokie pat parametrai, ir tuomet turėsiu modelį, kuris vadinasi AVAJA (Kūrėjo vardas).
Todėl būtinai turi susijungti su dar devyniais draugais. Drauge mes, kad ir kokia tai būtų būsena, turime mėginti būti tarpusavyje susiję, kad it lokatorius mėgintume pagauti tarpusavyje tokias būsenas, kurios pagautų Kūrėjo pavidalą.
Tai vyksta su sąlyga, kad visi nusižeminame kitų atžvilgiu ir mėginame padėti vieni kitiems, susisiejame kolektyvine atsakomybe – abipusiu laidavimu, ir esame susivieniję, sąjungoje („brit“).
Tai tos sąlygos, apie kurias mums rašo Rabašas. Jei esame daugiau mažiau į jas nukreipti, ir mėginame susitelkti, kas jų laikytumės – viskas! 100% pagavome Kūrėją.
#251417

Iš 2019 m. vasario 12 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Nusitaikyti į Kūrėją

Rato centre tarp mūsų

Ar galima judėti pirmyn be grupės?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>