Kaip išnaudoti norą gauti?

Dvasinis darbas

каббалист Михаэль ЛайтманKomentaras. Jeigu Kūrėjas davė man norą mėgautis, turiu jį realizuoti. Vos tik palieku užsiėmimus, maksimaliai nutolstu nuo visko, nuo kiekvieno, nuo jūsų. Man atrodo, kad tai teisinga, nes taip didžiuliu greičiu atskleidžiu savyje didesnį norą mėgautis.
Atsakymas. Kam jums to reikia?
Komentaras. Kuo labiau atskleidžiu savyje tą norą, tuo didesnis mano poreikis kreiptis į Kūrėją.
Atsakymas. Nėra tokios taisyklės. Tegu Kūrėjas atsiskleidžia, tai Jo reikalas. Jis sukuria tamsą, o paskui duoda Šviesą. Jūsų užduotis – siekti ryšio su Juo per grupę. Siekti tik Šviesos.
Klausimas. Kaip tai daroma per grupę?
Atsakymas. Kartu su draugais reikia sukurti tokią tarpusavio davimo savybę, kuri bus panaši į Kūrėją, ir tuomet Kūrėjas atsiskleis ryšyje tarp jūsų.
Klausimas. Išnaudoti norą gauti kaip jėgą?
Atsakymas. Žinoma, be to niekur nepajudėsime. Išnaudoju savo norą gauti, kad dirbčiau priešais jį, ties ryšiu su draugais. Be jokio negaliu!
#255688

Iš 2019 m. rugsėjo 8 d. kongreso Moldovoje pamokos Nr. 7

Daugiau šia tema skaitykite:

Ką taisyti?

Ar reikia vystyti egoizmą?

Leiskite Šviesai užbaigti savo darbą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>