Kam kabalistui atsiskirti?

Dvasinis darbas

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas: Knygoje „Visuomet su manimi“ rašote, kaip Rabašas keletą dienų atsiskirdavo nuo visų. Matome, kad ir Buda, ir vienuoliai elgdavosi taip pat. Jie pasitraukdavo nuo žmonių ir užsiimdavo savo darbu. Kokia tokių atsiskyrimų prasmė?
Atsakymas: Esmė ta, kad su paprastais žmonėmis irgi vyksta tokie dalykai. Pavyzdžiui, rašytojai dažniausiai atsiskiria savo kabinete, sėdi ir kuria. Tuomet geriau jų neliesti, netrukdyti jiems. Tai natūralu.
Kabalistui tai dar natūraliau, nes jam atsiskyrimas – itin rimto gilinimosi į save procesas. Jis jam būtinas, kad geriau suprastų save, savo ryšį su kūrinija, su Kūrėju.
Yra ypatinga technika, kaip skverbtis giliau į pasaulių sistemą, suvokti ją, sukelti jos poveikį sau ir sustiprinti šį jausmą tiek, kad gautum to, kas vyksta, aiškų suvokimą, o ne šiaip pojūtį.
Kalbama būtent apie suvokimą, kurį galima įvilkti į žodžius ir netgi galbūt perteikti per paveiksliukus, brėžinius, formules.
Kabalistai gilinasi į save ir per save į ištisą didžiulį pasaulį. Tai dar laukia jūsų priešakyje.
#261011

Iš 2020 m. vasario 2 d. pamokos rusų k.

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>