Kaip rutiną paversti pasaka

Dvasinis darbas

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas: Pradėjęs studijuoti kabalą, viską suvoki kaip pasaką, kaip naują žodžiais neapsakomą gyvenimą. Po tam tikro laiko – galbūt, taip matau per savo egoizmą – viskas virsta rutina. Sunku eiti net į rytines pamokas, nors nuoširdžiai norisi duoti, juk esu pasižadėjęs, kai buvau pakilios būsenos. Kaip ją atnaujinti, kad visą laiką turėčiau energijos?
Atsakymas: Pradėjus studijuoti kabalą, pirmyn viliojo egoizmas: atskleisti Aukštesnįjį pasaulį, Kūrėją, viską žinoti, suprasti, valdyti savo gyvenimą ir, apskritai, visą pasaulį. Jauteisi didvyris, radęs aukso gyslą.
Iš pradžių kiekviena pamoka kėlė naujų įspūdžių, ir viskas buvo gerai. Vėliau viskas tavo akyse apsiblausė, ėmei atsijunginėti, nes pradėjusi veikti Aukštesnioji šviesa tau atskleidė, kad nesi į Ją panašus, esi Jai tolimas.
Taigi, Ji tau šviečia, o tu jautiesi leidžiamas žemyn: niekas neįdomu, netraukia, gyvenimas išbluko. Jautiesi kažkoks luošys, viskas aplinkui atgrasu. Tai Aukštesniosios jėgos, kurią sužadinai mokydamasis, poveikis.
Tu tą pajutai po metų, aš – po dviejų savaičių. Kaip dabar prisimenu – tai buvo klaiki būsena. Tačiau drauge ji labai įdomi. Iš pradžių, jai ištikus, žmogus nežino, kas tai ir dėl ko.
Ir kas gi po to? O tada prasideda labai rimto darbo su savimi periodas. Tavęs daugiau nevilios pirmyn saldainiuku ir nestums lengvais kumštelėjimais iš nugaros. Turi pats prisiversti judėti pirmyn, sistemingai dirbti, ir tamsa po truputį išsisklaidys.
Sėkmės! Svarbiausia – kantrybė ir kasdieninis kruopštus darbas. Kelią įveiks einantis.
#251528

Iš 2019 m. birželio 23 d. pamokos rusų kalba

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>