Visuotinė injekcija

Krizė, globalizacija, Sveikata

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas: Kodėl koronavirusas labiausiai plinta tarp vyresniosios kartos žmonių?
Atsakymas: Iš principo virusas plinta tarp visų. Tiesiog jauni žmonės juo serga taip lengvai, kad to net nepastebime. Bet kita viruso modifikacija aiškiai paveiks ir juos.
Esmė ta, kad virusu užsikrečia visi: ir gyvūnai, ir žmonės. Yra žmonių, kurie susirgę praktiškai nepastebimai. Yra tokių, kurie jaučia šiokius tokius negalavimus kaip šaltkrėtį ar peršalimą, ir tokie, kurie jaučia simptomus stipriau. Yra tokių žmonių, kurie netgi miršta.
Kalbant apie vaikus, kuo jaunesnis vaikas, tuo lengviau sergama. Bet vis tiek jis paliečia ir juos. Bet kuriuo atveju jis turi paliesti visus! Galiausiai nepamatysite pasaulyje nė vieno žmogaus, kurio nebūtų palietęs šis virusas.
Dabar toks metas, kai turime tarsi gauti vieną bendrą injekciją. Tai nėra nei gerai, nei blogai, tiesiog turime suprasti, ko iš mūsų reikalauja gamta. Jei suprasime, tuomet teisingai elgsimės ir mėgausimės. Ir tuomet nieko neprarasime.
#265425

Iš 2020 m. balandžio 12 d. pamokos rusų k.

Daugiau šia tema skaitykite:

Geriausi vaistai nuo koronaviruso

Kur išsigelbėjimas nuo koronaviruso?

Gamta kreipiasi į mus per koronavirusą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>