Klausimai tema „Kabalistai – apie kūrimo tikslą“, 2 dalis“
Koks kūrimo tikslas?
Klausimas: Vadinasi, mes – bendras, vienas noras, privalantis gauti viską, ką mums paruošė Kūrėjas! Dėl to turime pasirengti aukščiausiajai puotai.
Ir išugdyti aukštesnįjį tarpusavio ryšį – kad kartu galėtume atsilaikyti prieš Kūrėją? Ir tai po to, kai Jam pasakėme „Ne“, taip tapę savarankiški, įveikę savo gėdą? – Neatitikimas!
Amžinas stalas ir du lygiaverčiai partneriai – kas tai, kažkoks persikūnijimas? Netgi akimirkai sunku įsivaizduoti tokį susidvejinimą!
Atsakymas: Taip yra todėl, kad jūs, brangusis, vis dar esate paprastas egoistas, t.y. priklausote vienam pasauliui.
Kai jumyse pradės skleistis ir kita prigimtis, altruistinė, jumyse pasireikš ne šizofrenija, o nuostabi galimybė suprasti, kaip priešingybės susivienija.
Beje, kvantinė fizika jau atskleidžia tokias gamtos savybes.
Klausimas: Ar galiu suprasti, kad mano laikinoji vergo prigimtis keičiasi tik pojūčiuose, vien tik pasirinkus kitą šeimininką, net jei skiriasi jų funkcijos, o galbūt pati esmė?
Tuomet kaip apibūdinti santykius, kai aš savo noru už gerą atlyginimą įsidarbinu pas šeimininką? Kas jis man – partneris?
Kodėl Toroje žodis „vergas“ vartojamas tiek paties Kūrėjo: „Nebijok, mano verge Jokūbai, – pasakė Kūrėjas“, tiek personažų: „Kūrėjo vergas“ ir pan.
Atsakymas: Ryšys su Kūrėju gali turėti daugybę pavidalų: sūnus, vergas, žmona, bičiulis ir kt. Kai sakoma „vergas“, turima omenyje davimo savybės viršenybė prieš norą gauti.
Klausimas tema „Kabalistai – apie kūrimo tikslą, 3 dalis“
Klausimas: Citata: „Niekas neišvys Kūrėjo, išskyrus Tave“. O kaip kiti?
Atsakymas: Tai patirs kiekvienas, tačiau tik per savo asmenines ištaisytas savybes.
Daugiau šia tema skaitykite:
„Atsakau į jūsų klausimus – 4“