Kritimas – tai džiaugsmas

Dvasinis darbas, Grupė

Klausimas: Kaip turiu reaguoti pajutęs, jog nukritau?
Atsakymas: Šį kritimą turiu suvokti kaip šauksmą iš aukščiau: „Kas man jį atsiuntė? Kam?“. Man atskleidė naują būseną.
Baal Sulamas rašo: „Džiaugiuosi atsiskleidžiančiais nusidėjėliais“ – manyje atsiskleidžiančiomis „naujomis“ egoistinėmis savybėmis.
Žinoma, jos slypėjo manyje visada, bet dabar man tapus stipresniam jos atsiskleidžia, kad nepaisydamas jų išlaikyčiau ryšį su Kūrėju kaip išlaikau patirdamas pakilimo būseną.
Tai nemalonus jausmas tuščio noro viduje, bet pakilus virš šio noro galima iš karto džiaugtis tuo, kad jis atsiskleidė ir su juo tu neabejotinai greitai atskleisi stipresnį ryšį su grupe, su Kūrėju.
Todėl pajutus kritimą reikia tuoj pat užmegzti ryšį su grupe ir imtis įvairių veiksmų, kad šį kritimą paverstum susivienijimo jėga.
Kritimu atskleidžiamas didesnis mūsų susijungimo tikslumas, kai dar nesu užmezgęs ryšio su grupe ir dabar turiu susijungti.
Man atrodė, kad su grupe buvau surištas „storu lynu“. O dabar matyti, kad šio lyno viduje yra labai daug plonų siūlelių, kuriais aš nesusijęs su grupe.
Ir taip aš kylu, vis labiau tikslindamas, stiprindamas susijungimą. Todėl džiaugiuosi tokiu atskleidimu, juk jis grįstas ankstesne būsena.
Jūs greitai pajusite, kad kritimas – tai džiaugsmas. Juk viskas priklauso nuo to, kaip į jį žiūriu: ar tik kaip į būseną, ar kaip į priemonę tikslui pasiekti.
Darbas teikia džiaugsmą. Tikras profesionalas džiaugiasi susidurdamas su problemomis savo darbe.
Tai suteikia jam galimybę pritaikyti savo profesionalumą, ieškoti sprendimo, sukurti kažką naujo, parodyti meistriškumą.
Kodėl kuriantiems žmonėms reikalinga „mūza“, kodėl jiems būdingi nuolatiniai ieškojimai, maišatis ir nerimas – kol negimsta naujas kūrinys?
Tai gali būti bet kurios profesijos žmogus, netgi santechnikas, bet jeigu jis yra meistras, tai jaučia savo profesiją.
Todėl atsiveriantys sunkumai ar ypatingos sąlygos – tai pasiekimas, be kurio neapsieisi.
Mes nesuprantame, nevertiname to, kiek daug Šviesos mums atskleidžia atsiveriantys mumyse trūkumai.

Daugiau šia tema skaitykite:

Ir varge, ir džiaugsme būsime kartu…

Jis pirmas ir Jis paskutinis, bet per vidurį – Aš

Kvietėte dvasinę greitąją?!

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>