Kaip pakeisti likimą

Dvasinis darbas, Valios laisvė

Klausimas: Ar galima pakeisti savo likimą?
Atsakymas: Dėl laisvo pasirinkimo tu gali pakeisti savo likimą. Tavo valioje pasukti jį bet kuria kryptimi, visu 360 laipsnių kampu, bet tik jei tu tiksliai žinai, kurioje vietoje turi paveikti jį, pro kokią mažytę skylutę gali daryti įtaką visiems pasauliams iki pat Begalybės pasaulio. Tu turi tokią galimybę, tačiau ji yra labai siaura. Būtent ją mums ir reikia išsiaiškinti. Įsigilinus paaiškėja, kad kaip tik šia kryptimi mes ir norime veikti. Aplink mane visas pasaulis, kuris plonu vamzdeliu jungiasi su kitu, tobulu, pasauliu.
Apačioje – aš su savo savybėmis ir jėgomis, vamzdelyje – mano valios laisvė, viršuje – tobulas pasaulis!
Prašau, eik į jį! Tau tik reikia žinoti, kaip tarp visų krypčių, kuriomis tave blaško tavo noras, surasti tą mažytę savo laisvės skylutę. Ir kada randi ją – kaip sukoncentruoti visas savo jėgas į vieną veiksmą, kad pralįstum pro ją į Aukštesnįjį pasaulį. Tai Kabalos mokslo esmė! Užuot švaistęs savo jėgas visomis kryptimis, kur vis tiek neturi valios laisvės ir kur viskas numatyta, tu randi šį savo laisvo pasirinkimo kelią, sukaupi visas jėgas ir tada pasieki dvasinį pasaulį. Ir supranti, kad ta pakilimo į Aukštesnįjį pasaulį sąlyga kaip tik ir reiškia laidavimą, meilę kūriniams. Kadangi tai kitas apibrėžimas tos pačios formulės, kuri nukreipia tave prie išėjimo iš šio pasaulio į perėjimą ir gimimą Aukštesniajame pasaulyje.
Žinoma, taip pakeičiame savo likimą. Juk gauni tokį laisvės tašką, apie kurį Archimedas pasakė: „Duokite man išorinį atspirties tašką ir aš apversiu Žemę“.

Iš 2010 m. spalio 12 d. pamokos pagal straipsnį „Meilė Kūrėjui ir kūriniams“

Daugiau šia tema skaitykite:

Pasirinkimas be užuominų

Nuo ko priklauso mano ateitis

Kaip valdyti likimą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>