Tinklas, pagavęs kas 12-tą žmogų pasaulyje

Egoizmo vystymasis

Klausimas: Šiandien interneto tinkle „Facebook“ užregistruota daugiau nei 500 milijonų vartotojų. Tai daugiau nei JAV turi gyventojų, vadinasi, kas dvyliktas žmogus pasaulyje naudojasi šia sistema. Kaip jūs manote, ar gali tokia sistema priartinti mus prie dvasinių ryšių, apie kuriuos kalba kabala? Kokį jūs matote „Facebook“ vaidmenį žmonijos vystymesi?
Atsakymas: Aš manau, kad visos žmonijos išvystytos ryšio priemonės, o ypatingai internetas, visas šis pasaulinis tinklas, bus mums naudingi. Visa tai kyla iš mūsų noro būti stipriau susijusiems tarpusavyje. Ir susijusiais ne fiziniu, išoriniu lygmeniu, o būtent labiau vidiniu ryšiu. Nežiūrint į tai, kad šiandien dar neišmokome teisingai naudotis šiomis mums duotomis galimybėmis. Kaip ir visuose kituose dalykuose, būdami egoistai, visas naujoves pradedame naudoti truputį žalingai, kol randame priimtinesnę formą. Bet man džiugu girdėti apie tokių ryšių tarp žmonių išvystymo sėkmę, ir tai man teikia daug vilčių. Juk matome, kad gamta skatina mus susikurti glaudesnį tarpusavio ryšį. Šiandien atskleidžiame, kad visi tarpusavyje susiję ir visi priklauso nuo visų. Tokie šiandien atsiskleidžia gamtos dėsniai. Ir jeigu einame kartu su šiais dėsniais viena kryptimi, tai žinoma laimėsime.
Tai tinka kalbant apie bet kurį gamtos dėsnį – jeigu jį žinome ir jį vykdome, tai laimime. Todėl internetinių socialinių ryšių, padedančių užmegzti ryšį tarp žmonių, naudojimas labai naudingas. Nors iš pradžių visi ten elgiasi kaip maži vaikai, kurie nuolat pešasi ir ginčijasi vienas su kitu, palaipsniui jie mokosi teisingai bendrauti, gerbdami kitų nuomonę. Manau, kad žmonija greitai išaugs šį vaikišką amžių ir pasieks tokią būseną, kurioje visais šiais socialiniais tinklais naudosis deramai, teisingai, ir jų padedami mes pajusime, kad, iš esmės, visi mes – kaip vienas žmogus, viena sistema.

Iš televizijos programos „Klausk kabalisto“, 2011 m. sausio 20 d.

Daugiau šia tema skaitykite:

Internetas – vystymosi greitintuvas

Virtualus ryšys priartina prie dvasinio pasaulio

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>