Kai upelis tampa upe

Krizė, globalizacija, Platinimas

Klausimas: Dėl ko turime labiau pasistengti: dėl išorinio platinimo ar vidinio ryšio?
Atsakymas: Visų pirma turime didinti platinimo apimtis, kad kiek galima daugiau žmonių žinotų apie tai, kad krizę galima nugalėti, kad iš tikrųjų tai ne krizė.
Krizė pašaukta mūsų naudai. Teisingai ja naudodamiesi, lengvai, laisvai ir paprastai pasieksime geriausią būseną.
Neseniai manęs paklausė: „Kuo pakeisti žmogaus siekį gauti daugiau nei jam būtina, kad normaliai gyventų?“ Tai, iš esmės, ir turime išaiškinti žmonėms.
Krizė iš tikrųjų mums naudinga. Mes vis tiek prieiname tarpusavio pusiausvyros būseną, pusiausvyrą su gamta. Šito neišvengsime: arba gamtos matrica, artėdama į mus, jėga pjausto mus į gabalus ir sujungia iš naujo į vientisą mišinį, bendrą tešlą, arba savo noru siekiame pakeisti save ir susijungti. Skirtumas labai didelis.
Jeigu teisingai suprantame šį judėjimą, tai krizė, žinoma, tarnauja mūsų gerovei. Tragišką gyvenimą, kuris gresia mums ir mūsų vaikams, galime paversti nuostabiu kilimu. Tai reikia paaiškinti kiek galima didesniam kiekiui žmonių.
Kol kabala buvo platinama siauručiu upeliuku nuo mokytojo mokiniui, pakako keleto žmonių ir aukšto lygio žinių, kad ji būtų perteikta maksimaliai, tiksliai ir aiškiai. Tačiau dabar upelis tapo plačia tėkme, į kurią įtraukiama visa žmonija. Prasideda globali, integrali krizė, kalbama jau ne apie dėstymo aukštumas, ne apie plonybes, o apie platumą ir prieinamumą.
Tokiu tikslu Baal Sulamas parašė tokius straipsnius kaip „Toros dovanojimas“, „Laidavimas“, „Valios laisvė“, kurios suteikia pirminių žinių, teisingai parašytų ir skirtų kiek galima platesnei auditorijai.
Mūsų laikais bendra išsitaisymo jėga slypi būtent masėje, didžiulėje masėje. Mūsų dėka ji supranta, kas atsitiko, mes palengviname jai gyvenimą, mylėdami ją, o ji atsakydama stumtels ir mus. Ryšium su tuo pasakyta, kad pasaulio tautos veda mus į Kūrėjo Šventovę, t. y. pakelia. Būtent dėl to, kad mes perduodame jiems metodiką, jie pakelia mus.

Iš 2011 birželio 14 d. pamokos pagal straipsnį iš knygos „Šamati“

Daugiau šia tema skaitykite:

5 išėjimo iš krizės žingsniai

Platinimas: lengvai ir be paliovos

Globalus auklėjimas globaliame pasaulyje

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>