Gyventi kitų rūpesčiais

Grupė, Laidavimas

Klausimas: Ką Jūs turite omenyje tardamas žodį „meilė“?
Atsakymas: Aš turiu omenyje tai, kad kiekvienas iš mūsų nuolat gyvena kitų rūpesčiais.
Taip pat kaip grupėje: joje mes pradedame dirbti treniruodamiesi, kiekvienas iš mūsų nori sukurti kitiems maksimaliai komfortišką būseną. Kitaip tariant, turiu suprasti kitus žmones, jausti juos. Kiekvieną kartą aš turiu pasiųsti jiems atitinkamus signalus: verbalinius, fizinius, minčių forma ir t. t.
Turiu užmegzti su draugais tarpusavio laidavimo ryšį, kai kiekvienas iš mūsų užtikrina visiems kitiems tokį santykį, vienas kito jautimą, kad būčiau tikras, jog veikdamas juos sulaukiu tokio paties poveikio savo atžvilgiu. Ir taip mes nuolat kartu kylame virš savo egoizmo, įgydami jam priešingų savybių.
Toks darbas tarpusavyje – pats svarbiausias darbas grupėje.
Įvaldę šią metodiką, mes ne kartą krisime į egoizmą, jausime trauką ir vėl kažkokių kliūčių atsiradimą – iki visiško išsitaisymo, iki galutinio pakilimo virš egoizmo.
Vis dėlto patirdamas bet kokias būsenas grupėje ir netgi išorėje – santykiuose su namiškiais ir kitais žmonėmis – aš jau iš karto susitelksiu į tą pačią idėją, į tą pačią praktiką. Ir galų gale tokiu būdu galėsiu teisingai sąveikauti su visu pasauliu.

Iš 2012 m. vasario 27 d. pokalbio apie integralų auklėjimą.

Daugiau šia tema skaitykite:

Trūksta tik meilės

Kelias į tarpusavio laidavimą

Laidavimas – raktas į naująjį pasaulį

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>