Vidinis tinklas: įėjimas pagal norą

Platinimas

Klausimas: Kaip mums prisibelsti į žmonių širdis, jeigu jie nėra pasiruošę mus išgirsti?
Atsakymas: Prisibelsti į kiekvieno širdį niekas netrukdo. Juk tarpusavio ryšio siūlai nutiesti tarp visų, ir jie yra tavo žinioje – prašom, paveik šį tinklą iš vidaus. Niekas pasaulyje, išskyrus tuos, kurie turi tašką širdyje, neturi tokios galios prieiti prie vidinio žmonių tarpusavio ryšių tinklo.
Visi susiję tarpusavyje, visas pasaulis blaškosi bendruose pojūčiuose ir mintyse, tačiau materialiajame, „gyvūniniame“ lygmenyje. Jei kalbėsime apie jėgas, kurios keičia tikrovę, jos nėra pasiekiamos nė vienam iš septynių milijardų – visi yra valdomi.
Tu gali aktyviai veikti vidiniame visus vienijančiame tinkle su sąlyga, jeigu nori tai daryti teisingai, skatindamas jo pažangą, vystymąsi ir atsiskleidimą žmonėms. Tada gali prisijungti prie šio tinklo ir į jį įdėti savo norą, savo maldą. Prašau, tu turi galimybę, juk gavai tašką širdyje kaip ir kiti mūsų draugai iš viso pasaulio.
Visi mes sujungti su šiuo vidiniu tinklu ir per jį veikiame vystymąsi gera linkme. Kad tobulėjantis pasaulis nebūtų veikiamas neigiamo impulso, mes patys kiek stipriau jį stumiame į priekį. Kiek padedame gamtos Jėgai, vadinamai „Kūrėjui“, tobulinti pasaulį, tiek neigiamus smūgius, varančius iš nugaros, pakeičiame į teigiamus, stumiančius į priekį. Kabala tai vadina „palenkti save ir visą pasaulį išteisinimo link“. Galiausiai skausmingi dūriai ir smūgiai iš nugaros pasikeičia maloniu nuotykiu kelyje į priekį.
Klausimas: Vadinasi, žodžiai, kuriuos aš kažkam sakau, neturi prasmės. Žmogus gali jų ir nesiklausyti, – jeigu turiu teisingą ketinimą, jis suveikia iš vidaus?
Atsakymas: Žinoma. Visiškai nebūtina, kad tavęs klausytųsi ausimis. Žinoma, privalome žmones žadinti ir išorinėmis priemonėmis, tačiau tikrasis, pats stipriausias platinimas vyksta, be abejonės, per vidinį tinklą. Jeigu stiprintume vidinį ryšį tarp mūsų, pasaulis atrodytų kitaip.
Kyla klausimas: kiek jėgų turime skirti mūsų vidinio ryšio stiprinimui ir kiek išorinio? Jeigu galėtume iš tikrųjų efektyviai sutelkti visas jėgas į vidinį ryšį – taip ir darytume. Tačiau nesugebame, todėl einame prie išorinio ryšio, o jis mums padeda vienytis ir sąveikauti viduje.

Iš 2012 m. rugsėjo 13 d. pamokos pagal straipsnį „Taika pasaulyje“

Daugiau šia tema skaitykite:

Pirštų atspaudai ant apskritojo stalo

Palaikymas ir pavyzdys

Aplenkiant gamtą

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>