Klausimas. Įgiję šeštąjį jutimo organą, imame regėti dvasinį pasaulį, bet mūsų pasaulis taip pat neišnyksta. Kaip šie du – dvasinio ir mūsų – pasaulio vaizdai gali būti kartu, perdengti vienas kitą?
Atsakymas. Per mūsų pasaulį žmogus mato dvasinį pasaulį. Kuo gi mūsų pasaulis skiriasi nuo dvasinio? Žmogui vis labiau atsiveria jo ryšiai, priežastys, pasekmės ir vis naujesnės ryšio formos. Be to, žmogus ima matyti šią sistemą, jausti joje sielas, papildomus instrumentus, norus, mintis ir taip toliau.
Ką pasaulyje mato mažas vaikas? Jame jis yra kartu su mumis, bet nemato milijono dalykų, kuriuos pastebime, nes mes juos suprantame, suvokiame jų esmę ir tarpusavio ryšį. O vaiką domina koks nors žaisliukas – ir viskas.
Čia ir slypi mūsų vystymosi problema. Vystykimės ir pamatysime aplinkui visą pasaulį. Mums nereikia niekur eiti. Mums tereikia pamatyti šio pasaulio ryšius – tai ir bus Aukštesnysis pasaulis.
Klausimas. Tarkime, kad tapome laimingi, pasiekėme vystymosi viršūnę, suteikėme Kūrėjui malonumą, susijungėme su Juo. O kas toliau?
Atsakymas. Kai atskleidžiate Aukštesnįjį pasaulį, patenkate į sistemą, kurioje nėra „toliau“.
Nėra laiko, erdvės, koordinačių, judėjimo, yra tik vis gilesnis tam tikro lygio, vadinamo „visiškas sistemos ištaisymas“ – t. y. Kūrėjo, suvokimas. O kas bus po to – nežinome. Kol kas turime pasiekti šį lygmenį.
Po to pateksime į kitą būseną, kurią pereisime jau dvasiniame pasaulyje. Kai pateksime į šią dvasinę būseną, kilsime 125 dvasiniais laipteliais iki visiško išsitaisymo.
Kai visiškai išsitaisysime, dings laiko, judėjimo, erdvės, gėrio, blogio ir kt. supratimas, viskas bus absoliutus gėris, absoliuti šviesa, mes pateksime į kitą pasaulį. O dabar apie jį nieko nežinome, todėl negalime apibūdinti.
Pakalbėsime apie tai, kai tik visiškai išsitaisysime.
Iš 2016 m. birželio 19 d. pamokos rusų kalba
Daugiau šia tema skaitykite:
Gyva Aukštesniojo pasaulio kopija