Kad prašymas pasiektų Kūrėją

Dvasinis darbas, Ketinimas, malda

каббалист Михаэль ЛайтманPastaruoju metu mūsų pasaulis atskleidžia savo nesavarankiškumą, kvailumą, melą. Gražios frazės tik padeda matyti, kaip neatitinkame įvairių idealų.
Tie laikai, kai žmonės gaudavo įkvėpimą iš tokių frazių, jau praėjo. Šiandien esame blaivesni, egoistiškesni ir ieškome realių sprendimų, kaip sukurti teisingus tarpusavio santykius.
O ši užduotis atveda prie maldos. Kūrėjas nulemia visą prigimtį, „už“ ir „prieš“, judina, purto mus. Ir tik įsitvėrę už Jo galėsime išlaikyti prigimtį savyje taip, kad ir ji mus laikytų.
Todėl svarbiausia – tai malda, prašymas Kūrėjui, kad Jis laikytų mus aukščiau mūsų egoizmo. Tik kildami virš egoizmo pasiekiame teisingą būseną, vadinamą tikėjimu aukščiau žinojimo arba davimu aukščiau gavimo.
Nepaisant to, kad mūsų kūnas ir protas nesutinka duoti, mylėti, aukotis, turime įvaldyti Kūrėjo savybę ir su džiaugsmu duoti.
Tame lygmenyje, kuriame esame, gauname galimybę priglusti prie draugų ir Kūrėjo, kad per juos mus veiktų aukštesnioji jėga ir atjungtų mus nuo mūsų egoizmo, nuo mūsų „aš“, ir galėtume palikti savąjį „aš“.
Tuomet pajaučiame pakopą ne savyje, tikėjimą aukščiau žinojimo, pajaučiame dešimtuką, o joje – Kūrėją. Iki tol – neįmanoma. Todėl tinkamas savęs pozicionavimas dešimtuko ir Kūrėjo atžvilgiu – prašyti jų, prašyti Kūrėjo, daryti viską, kas įmanoma, kad jie tau padėtų ir ištrauktų tave iš tavojo „aš“. Antraip, pasiliksi jame, ir kada tai su tavimi nutiks?.. Ar apskritai kada nors įvyks – neaišku.
Baal Sulamas rašo, kad džiaugiasi atsiskleidžiančiomis problemomis, nes tos, kurios neatsiskleidžia, praktiškai yra nulinės būsenos, ir kas žino, ar atsiskleis. O jei atsiskleis, tai bus didžiulis gėris, laimė, maloningumas.
Todėl reikia iš visų jėgų siekti ir svarbiausia prašyti grupės, kad ji padėtų. Jei paprašysime, tai mūsų prašymas pasieks Kūrėją.
#254190

Iš 2019 m. rugsėjo 7 d. kongreso Moldovoje pamokos Nr. 4

Daugiau šia tema skaitykite:

Išprašyti Kūrėjo šviesti mums

Malda, išjudinanti sistemą

Teisingas prašymas Kūrėjui

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>