Klausimas: Sakykime, žmogus kol kas nerado grupės ir studijuoja kabalą vienas. Kaip jam pasireiškia kritimai? Tai kažkoks atitrūkimas, nenoras skaityti knygas, klausyti mokytojo?
Atsakymas: Taip. Jis jaučia nuovargį, atitolimą, mato, kad nieko nepasiekia. Taip Kūrėjas stumia jį pirmyn, kad jis, nepaisant kritimo, depresijos, tęstų paieškas. Iš esmės, šiandieninė depresinė pasaulio būsena rodo, kad žmonija gauna impulsus iš Kūrėjo tam, kad priartėtų prie Jo.
Klausimas: O kaip žmogui grupėje pasireiškia kritimas?
Atsakymas: Grupėje žmogus tobulina jį vystančią teigiamą jėgą. Tai vienintelis judėjimo pirmyn metodas. Juk, kai tu pradedi jungtis su visa grupe, tai stumia tave pirmyn, tu vystai davimo, palaikymo savybę, susijungi su kitais, naudojiesi jų jėgomis, kad nuolat judėtum.
Klausimas: Vadinasi, grupėje kritimai pasireiškia, kai žmogus neturi jėgų arba energijos įsilieti į grupę?
Atsakymas: Taip, bet ne tik. Kai tu turi norą mokytis, kur tu juo naudojiesi? – Taip pat grupėje. Todėl grupė pasireiškia kaip kaupiklis: tu jai atiduodi, kai turi energijos perteklių, ir gauni iš jos, kai tau trūksta energijos.
Klausimas: Vadinasi, grupė yra tam tikras sukauptos energijos bankas. Kai žmogus kyla, jis atiduoda savo energiją į grupę, bando rūpintis, kad visi turėtų tikslo svarbą, o kai jis leidžiasi, tai gauna iš sukauptos energijos banko ir praktiškai nejaučia šio kritimo?
Atsakymas: Taip. Tai ir yra rezonansinis kontūras, su kuriuo mes patys generuojame bangas arba jas gauname.
Jei aš investuoju į grupę, kiek įmanoma negalvodamas apie save, tai kritimas gali tetrukti keletą sekundžių, kitaip tariant, kritimai būtini, bet yra praktiškai nejuntami.
Svarbiausia – suprasti: jei aš esu teisingoje grupėje, teisingoje visuomenėje, moksle, tada visa tai tempia mane pirmyn, palaiko, amortizuoja mano kritimus, paverčia juos kilimais, kompensuoja ir išlygina, tad aš einu pirmyn ne duobėtu, o daugmaž lygiu keliu.
Žinoma, kelias taip pat turi būti su įvairiausiais pokyčiais – pliusas-minusas, aukštyn-žemyn, – bet ne tokiais ryškiais, kaip žmogui, kuris nėra susijęs su kabala.
Klausimas: Jei žmogus apskritai nejaučia kritimų, ką tai rodo?
Atsakymas: Vadinasi, jis nepakankamai dirba su savimi. Paprastai toks laikotarpis būna pradedantiesiems, kai jie dar nėra pripratę, neįsitraukė į mokslus. O paskui jiems prasideda kritimai, ir daugelis išeina iš grupės, bet po kurio laiko grįžta, juk niekur nedingsi.
#261759
Iš 2019 m. TV programos „Kabalos pagrindai“
Daugiau šia tema skaitykite: