Apie pyktį, neapykantą ir Kūrėjo pateisinimą

Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Kai mūsų egoizmas verčia mus kentėti ar pykti ant aplinkinių, ant savęs ir netgi ant viso pasaulio, ar leistina taip pat pykti ant Kūrėjo?
Atsakymas: Kad ir ant ko jūs pyktumėte, jūs pykstate ant Kūrėjo, ir Jis tai priima būtent taip. Juk tai Jis kiekvieną akimirką kuria jums pasaulio vaizdą.

Klausimas: Jūs mokote, kad sulig savybių panašumu žmogus kituose mato tokį blogį, koks jis yra jame pačiame. Ką daryti, kai nekenti blogio savyje ir kituose, jeigu visa aplink – Kūrėjas, Geras ir Kuriantis Gėrį? Vadinasi, nekęsdamas blogio aš pirmiausiai nekenčiu Kūrėjo?! Kaip suderinti neapykantą blogiui ir Gero, Kuriančio Gėrį pateisinimą?
Atsakymas: Tiktai jeigu jūs ištaisysite save ir tapsite geras kitiems, – tuomet tapsite geras Kūrėjui ir pateisinsite Jį, – tai ir yra savybių panašumas.

„Nėra nieko kito, tik Jis“

„Žmogus ir Kūrėjas“

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>